İnadına Aşk Dizi Kıyafetleri


İnadına Aşk kıyafetleri

İnadına Aşk kıyafetleri

Başrollerinde Kaçak Gelinler dizisinde Almila karekterini canlandıran Açelya Topaloğlu ve Gönül İşleri dizisinde Bedir karekterini canlandıran Can Yücel’in paylaştığı ,diğer oyuncuların ise Cem Belevi,Nilay Duru,Yeşim Dalgıçer,İlay Erkök,Eren Vurdum ve Alper Saylık olduğu İnadına Aşk dizisi Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamları izleyicisi ile buluşuyor.

İnadına Aşk kıyafetleri ise yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam edecek. Özellikle İnadına Aşk Defne kıyafetleri beğenileri topluyor. Defne mavi elbisesi ise ilk bölüm ile birlikte büyük beğeni topladı.İnadına Aşk Defne mavi elbisesini otoparkta giyince büyük dikkat çekti. Modeli ile de beğenilen elbise dizi modası takipçilerinin merakını çekti.

İnadına Aşk Defne kıyafetleri arasında tulum modeli ve tulumunu tamamladığı saç aksesuarı ile çantası da çok beğenilecek. Defne dantelli üst ve beyaz alttan oluşan tulumu ile çok şık görünüyor. Defne’nin pantolon bluz gibi görünen tulumu,tulumu bütünlediği şık saç aksesuarı ve portföy çantası markaları ile birlikte galerimizde.

İnadına Aşk Can Yaman /Yalın kıyafetleri arasında özellikle farklı tarzda giydiği gömlekleri beğenileri topluyor. Genç hanımların kalbini kazanan Yalın kıyafetleri genç beylerin ise stiline farklı bir yön vermeye başladı.

İnadına Aşk dizi kıyafetleri arasında Nilay Duru /Yeşim kıyafetleri de beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. İnadına Aşk kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar sizleri galerimizde bekliyorlar.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

  1. Beyza dedi ki:

    Yeşim defne hayranım

  2. hulya kurnaz dedi ki:

    Çok Şirin olan defne ve yesimin simariklik larını keşke sinirda birakip bu kadar abartmasaydiniz en sevdigim diziyi zaplamak beni üzdü

  3. Polar dedi ki:

    Afedersin hülya kardeşim siz üzüldünüz diye kesicek değiller artık herkes bi şey bildiğini sanıyor be cahiller

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.