İnadına Aşk 5. Bölüm Kıyafetleri


İnadına Aşk dizisi  5. bölüm kıyafetleri

İnadına Aşk dizisi 5. bölüm kıyafetleri

İnadına Aşk dizisi heyecanlı ve romantik sahneleri ile devam ederken izleyiciden tam not almaya devam ediyor. Can Yaman/ Yalın ile Açelya Topaloğlu /Defne aşkı ise merakla takip ediliyor. İnadına Aşk 5. bölüm Yalın ile Defne aşklarını itiraf edecekler mi?

İnadına Aşk kıyafetleri arasında özellikle Defne kıyafetleri çok beğeniliyor. Defne elbise modelleri kadar etek,şort, bluz,pantolon ve gömlek kombinleri de beğenileri topluyor. Defne kıyafetlerini şık takılarla bütünlüyor.

İnadına Aşk 5. bölüm kıyafetleri arasında Yeşim kıyafetleri de  dikkatlerden kaçmayacak. Yeşim sarı yelek ve beyaz bluz kombini ile çok şık görünürken desenli yeşil bluz ve beyaz şort eteği ile şık ve zarif görünüyor.

İnadına Aşk Yalın kıyafetleri özellikle gömlek ve pantolon modelleri ile dikkatlerden kaçmıyor. Rahat ve bol kıyafetlerden hoşlanan beyler için ilham kaynağı oluyor.Özellikle sezon için uygun görünen gömlek modelleri sizlerle buluşmaya devam ediyor.

İnadına Aşk 5. bölüm kıyafetleri, takıları ve markaları merak edenler ve yakından incelemek isteyenler için tüm detayları ile birlikte galerimizde sizleri bekliyor.

İnadına Aşk 30 Temmuz Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. ada dedi ki:

    3. Bölüm ezgi yırtık pantolon ve kırmızı tişörtü hangi marka

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.