İnadına Aşk 27. Bölüm Dizi Kıyafetleri


İnadına Aşk 27.bölüm kıyafetleri

İnadına Aşk 27.bölüm kıyafetleri

Perşembe akşamlarının eğlenceli dizisi İnadına Aşk dizisi 217. bölümde düğün ile bizlerle birlikte olacak.Yani hep birlikte Yeşim ve Çınar’ın düğününe gidiyoruz. İnadına Aşk düğün elbiseleri ve Yeşim gelinliği sizlerle yazımızda buluşuyor.

 

İnadına Aşk 27.bölüm kıyafetleri arasında Yeşim gelinliği,gelin saçı aksesuarı ve kolyesi ile çok güzel görünüyor. Yeşim gelinlik olarak kabarık ,fırfırlı ,kuyruklu straplez kalp yaka bir model tercih ediyor ve Yeşim gelinliğini çok zarif saç aksesuarı ve şık bir kolye ile tamamlıyor.

 

İnadına Aşk düğün elbiseleri arasında özellikle Defne açık yeşil elbisesi ve pembe küpeleri ile çok hoş görünüyor. Defne bu güzelliği ile bakalım düğünde Yalın ile barışacak mı? Defne kadar güzel olan bir diğer bayan ise alımlı ve çekici Leyla oluyor. Leyla bordo elbisesi ile çok hoş görünüyor.Damla siyah elbise ve kolye ile çok şık görünüyor.İnadına Aşk düğün kıyafetleri arasında Çınar damatlık ile şık görünüyor ve Yalın tarzını yansıtan kazak ve takım ile ,Deniz lacivert takımı ile beğenileri kazanacak.İnadına Aşk 27.bölüm kıyafetleri ve İnadına Aşk düğün kıyafetleri galerimizde sizleri bekliyor.

 

31 Aralık İnadına Aşk 27.Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.