İnadına Aşk 14. Bölüm Kıyafetleri


İnadına Aşk 14. bölüm dizi kıyafetleri

İnadına Aşk 14. bölüm dizi kıyafetleri

İnadına Aşk dizisinde Defne 14. bölümde çok üzgün, Yalın’ın söylediklerinin hepsini duymayan Defne Yalın’ın aşkın biteceğini düşünmesi ile birlikte ondan ayrılma kararı alır ve Yalın da Defne’ye tamam der, bakalım Yalın ve Defne aşkında neler olacak? Aşık çiftimiz geri ne zaman birleşecek bilemeyiz,ama İnadına Aşk 14. bölüm kıyafetleri ve markaları neler biliriz.

 

İnadına Aşk kıyafetleri Defne ile başlasın istiyorum Defne bu hafta üzgün olsa da çok şık görünmeyi başarıyor. Herşeyden önce  güderi,işleme detaylı vizon rengi elbisesi ile çok hoş görünecek. Defne nişan için giydiği yeşil elbise ile sade ama şık bir görünüm elde etmişti. Gelelim yeşim’in etekli kombinlerine; Yeşim desenli mini eteğini lila rengi açık omuzlu bluz ile tamamlıyor ve trend bir görünüm elde ediyor.

 

İnadına Aşk 14. bölüm kıyafetleri arasında Yeşil siyah beyaz desenli yaka kısmı sarı renk tulumu ile çok şık görünmeyi her zaman ki gibi doğal bir şekilde başarıyor. Yeşim’in nişan kıyafeti çok şık ve havalı bir kombinden oluştu. Yeşim boyundan bağlı derin sırt dekolteli lacivert bluz ve uzun yırtmaçlı mor etek ile çok güzel göründü.İnadına Aşk 14. bölüm kıyafetleri ve markaları detayları ile galerimizde sizleri bekliyor.

 

1 Ekim İnadına Aşk 14. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.