İnadına Aşk 13. Bölüm Dizi Kıyafetleri


İnadına Aşk 13.bölüm kıyafetleri

İnadına Aşk 13.bölüm kıyafetleri

İnadına Aşk dizisi 13. bölümde Araslardan kız isteyecek olan Barutçu ailesi hem şıklar, heyecanlılar , hem de herşeye hazırlıklılar. Barutçu ailesine kız verecek olan Araslar ise şık oldukları kadar heyecanlılar. Özellikle Yeşim şıklığı ve güzelliği ile göz kamaştırıyor. İnadına Aşk nişan elbiseleri ile izleyenlerden tam not alacak.

 

İnadına Aşk kıyafetleri bu hafta nişan telaşında bir şıklık içeriyor. Her zaman şık ve güzel görünen Yeşim bu hafta daha bir şık ve güzel görünüyor. Yeşim nişan için hafif kuyruklu boyundan bağlı bir kıyafet tercih ediyor. Kıyafet etek bluz gibi görünüyorsa da elbise de olabilir. Her nasıl olursa olsun tam Yeşim tarzında ve şık. Çınar ise Yeşim’in yanında siyah takımı ile çok şık görünüyor.

 

İnadına Aşk nişan elbiseleri ile devam edecek olursak ; nişan için Defne açık yeşil mini elbise tercih ederken Leyla da yeşil eteği fırfır detaylı bir elbise giyiyor. Ezgi ise siyah küçük elbisesi ile zarif görünüyor. Yalın bej rengi gömlek giyerken, Deniz ceket gömlek kombini ile her zaman ki şıklığında. Toprak ise takımı ile her zaman ki gibi şık görünüyor.

 

İnadına Aşk 13. bölüm kıyafetleri arasında Defne kıyafetleri şık ve güzel görünen ve sezonun trendlerini yansıtan modellerden oluşuyor. Defne kıyafetlerinde desenli beyaz elbise  ve elbise ile kullandığı kemer çok hoş görünüyor. Defne’nin bir diğer kombini ise mavi gömlek, beyaz bluz ve çiçekli pantolondan oluşuyor.

 

İnadına Aşk kıyafetleri arasında son haftalarda öne çıkan Ezgi kıyafetleri bu hafta da dikkat çeken kombinleri ile bizlerle buluşuyor. Ezgi kırmızı bluzunu siyah pantolon ve çanta ile kombinliyor. İnadına Aşk 13. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

 

24 Eylül İnadına Aşk 13. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.