İnadına Aşk 12. Bölüm Kıyafetleri

İnadına Aşk 12. bölüm dizi kıyafetleri

İnadına Aşk 12. bölüm dizi kıyafetleri

 

İnadına Aşk dizisi 12. bölüm Trabzon’da geçecek. Trabzon’a giden ekibimiz bakalım nasıl bir macera yaşayacak? İnadına Aşk 12. bölümde  yaşayacakları maceralar kadar dizi kıyafetleri ile de dikkatleri çekecek.

 

İnadına Aşk 12. bölüm kıyafetleri arasında Çınar kot gölek modeli ile dikkatlerden kaçmayacak. Erkek modasına yön veren Çınar kıyafetleri arasında kot gömlek özellikle beğenileri toplayacak.

 

İnadına Aşk Defne kıyafetleri her hafta beğenilen modelleri ile genç hanımların beğenisini kazanırken modaya yön vermeye devam ediyor. Defne 12. bölüm kıyafetleri arasında desenli, askılı etek ve siyah bluz kombini en çok dikkat çeken  dizi kıyafetlerinden birisi. Bununla birlikte Defne kot gömlek ve sarı pantolonu ile de beğenileri toplayacak.

 

İnadına Aşk kıyafetleri arasında yer alan Ezgi kırmızı tango elbisesi çok beğenildi. Büstiyer ve etek kombininden olaşan kırmızı tango kıyafeti ile Ezgi çok güzel, çekici ve hoş görünüyor. Ezgi Kırmızı kıyafet detayları galerimizde.

 

İnadına Aşk 12. bölüm Yeşim kıyafetleri arasında sezonun trendleri arasında yer lan salaş uzun elbise bulunuyor. Desenli uzun elbisesini Yeşim kırmızı hırka ve bileklik ile tamamlayarak tarz bir görünüm elde ediyor. İnadına Aşk 12. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizde bulunan resimlere tıklamalısınız.

 

17 Eylül İnadına Aşk 12. Bölüm Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.