İnadına Aşk 10. Bölüm Kıyafetleri


İnadına Aşk 10. bölüm dizi kıyafetleri

İnadına Aşk 10. bölüm dizi kıyafetleri

 

İnadına Aşk 10. bölümde Yalın ve Defne aşkında neler yaşanacak? Yalın Defne’nin evinde Toprak’a yakalanacak mı?  Toprak ile Leyla arasında ilişki nasıl gelişecek? Çınar ve Yeşim ilişkisi ciddiye mi biniyor? ufukta bir düğün mü var? Tüm bu soruların cevapları 3 Eylül perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında İnadına Aşk 10. bölümde bizleri beklerken dizi kıyafetleri ise yazımızda sizleri bekliyor.

 

İnadına Aşk 10. bölüm Yeşim kıyafetleri arasında Yeşim itri taşlı kolyesi ve , açık akhve yeleği ile yine Çınar ile bir tartışma anında görünüyor. Yeşim’in bir diğer kıyafeti ise göğüs kısmı cut off kesimli jean elbise ve sarı şal oluyor. Yeşim mini kot elbisesi ile her zaman ki gibi tarz görünüyor.

 

İnadına Aşk 10. bölüm kıyafetlerinde Defne ise kot gömlek ile görünüyor. Defne kot gömleğini yakaları açık olarak farklı bir stilde giyiyor ve her zaman ki gibi Defne farkı ile bizlerle oluyor. Defne ayrıca sarı atleti, gri pijama altı ve uzun gri hırkası ile ev rahatlığında görünmeye devam ediyor.

 

İnadına Aşk kıyafetleri arasında Yalın tişört, pantolon ve gömlek modelleri ile dikkat çekiyor. rahat  ve bol pantolonları  rahat ve bol gömlek ve tişörtlerle tamamlayan Yalın sezonun erkek modasına yön vermeye devam ediyor. Yalın’ın aksine Deniz kıyafetleri her zaman şık ve özenli. Deniz 10. bölümde mavi gömleğini koyu mavi yelek ile kombinliyor.

 

İnadına Aşk 10. bölüm dizi kıyafetleri arasında Leyla’nın beyaz bluzu ve mavi kolyesi çok beğenilecek. Leyla  kıyafetleri  şort, bluz, pantolon ve etek modelleri ile her hafta en çok beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Sizlerde İnadına Aşk 10. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları öğrenmek için galerimizde bulunana resimleri incelemelisiniz.

 

İnadına Aşk 10. bölüm 3 Eylül Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.