İlişki Durumu Karışık Kıyafetleri


İlişki Durumu Karışık dizi kıyafetleri

İlişki Durumu Karışık dizi kıyafetleri

Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı İlişki Durumu Karışık dizisi yaz aylarının iddialı dizilerinden birisi olarak  Show Tv ekranlarında her Cumartesi akşamı izleyicisi ile buluşuyor. Farklı bir aşk hikayesini anlatan İlişki Durumu Karışık dizi kıyafetleri ise şimdiden büyük beğeni kazandı.

İlişki Durumu Karışık Seren Şirince / Ayşegül kıyafetleri dizi kıyafetleri arasında büyük beğeni topluyor. Özellikle dizide bir oyun olarak başlayan ve Berk Oktay/can ile evlenirken giydiği gelinliği ile büyük beğeni kazandı. Berk Oktay can ise beyaz smokin damatlığı ile genç hanımların kalbini birkez daha kazandı.

İlişki Durumu Karışık kıyafetleri arasında yer alan Eda Ece/Elif kıyafetleri ise hanımlardan tam not aldı. Bir modacı olan Elif şık elbise ve kıyafet kombileri ile büyük bir beğeni ve ilgi ile takip ediliyor.Elif siyah dantel yaka elbisesi ile çok şık görünürken ,kırmızı elbisesi ile etkileyici görünüyor. Sizlerde İlişki Durumu Karışık kıyafetleri ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.