İlişki Durumu Karışık Dizisi 5. Bölüm Kıyafetleri


İlişki Durumu Karışık 5. bölüm dizi kıyafetleri

İlişki Durumu Karışık 5. bölüm dizi kıyafetleri

İlişki Durumu Karışık dizisi Can ,Ayşegül ve Elif arasında ki ilişkide bu hafta da Elif ile Can yakınlaşırken Ayşegül bu duruma çok üzülüyor. Murat ise can ve Elif’in yakınlaşması karşısında bakalım nasıl davranacak? İlişki Durumu Karışık dizisi tüm heyecanı ile devam ederken İlişki Durumu Karışık kıyafetleri de izleyenler tarafından merak edilmeye devam ediyor.

İlişki Durumu Karışık dizi kıyafetleri her hafta farklı modellerde elbise, bluz, etek,şort, pantolon,gömlek ve tişörtleri ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Özellikle Elif elbise modelleri ile beğenileri toplarken Ayşegül elbise ve bluzları ile çok beğeniliyor. Erkek dizi modasına yön veren Murat takımları ve Can kıyafetleri de yakından izleniyor.

İlişki Durumu Karışık 5. bölüm kıyafetleri arasında Ayşegül desenli bluz modelleri ile beğenilirken Mor elbisesi ile şık ve asil görünüyor. Elif ise mavi bandaj elbisesi ile çok beğenilecek. Elif mavi elbisesini siyah beyaz çizgili ayakkabı ve siyah çanta ile tamamlıyor. Can ise lacivert gömlek ,beyaz pantolon ve ayakkabı kombini ile çok şık.İlişki Durumu Karışık 5. bölüm kıyafetleri ile ilgili tüm detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

İlişki Durumu Karışık 1 Ağustos Kıyafetleri:

1 Cevap

  1. nefsu dedi ki:

    dizi hiç güzel değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.