İlişki Durumu Karışık 4. Bölüm Kıyafetleri


İlişki Durumu Karışık dizisi 4. bölüm kıyafetleri

İlişki Durumu Karışık dizisi 4. bölüm kıyafetleri

İlişki Durumu Karışık dizisinde Can ve Ayşegül evliliklerini daha gerçekçi yapmak için birbirlerini iyi tanımaya karar veriler ve rol gereği olan evlilikleri giderek daha çok gerçek bir evliliğe dönüşür.İlişki Durumu Karışık Can ve Ayşegül 4. bölümde birbirlerine yakınlaşırlar.

İlişki Durumu Karışık 4. bölüm kıyafetleri Ayşegül kolsuz beyaz bluz ve çizgili mini etek kombini saç bandı ile birlikte çok hoş görünüyor. Ayşegül’ün Can’ın ailesine gittiklerinde giydiği desenli elbisesi de çok şık.

İlişki Durumu Karışık 4. bölüm Can kıyafetleri de çok şık. Can gömlekleri ile dikkat çekerken bu hafta yeşil gömleği ile çok beğenilecek.Can yeşil gömleğini jean pantolon ve bej ayakkabı ile tamamlıyor.

İlişki Durumu Karışık kıyafetleri arasında Elif kıyafetleri dikkat çekiyor.Özellikle elbise modelleri çok beğeniliyor. Elif kolsuz beyaz elbisesi ile çok şık görünüyor.

İlişki Durumu Karışık 4. bölüm dizi kıyafetleri arasında Murat takım elbisesi ve beyaz gömleği ile çok şık görünüyor. Murat kıyafetleri yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.İlişki Durumu Karışık 4. bölüm kıyafetleri ile ilgili tüm detaylar galerimizde sizleri bekliyor.

25 Temmuz İlişki Durumu Karışık Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.