İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm Kıyafetleri


İlişki Durumu Karışık 2. bölüm dizisi kıyafetleri

İlişki Durumu Karışık 2. bölüm dizisi kıyafetleri

Başrollerinde Berk Oktay(Can),Seren Şirince (Ayşegül),Pamir Pekin (Murat) ve Eda Ece (Elif)’nin oynadığı İlişki Durumu Karışık beğenilen oyuncuları kadar konusu ve dizi kıyafetleri ile de dikkat çekiyor.

İlişki Durumu Karışık dizi kıyafetleri dizi modası takipçilerinin aranan dizi kıyafetleri arasında yerlerini aldılar.İlişki Durumu Karışık 2. bölüm kıyafetleri ise Can ve Ayşegül’ün kağıt üzerinde ki düğünleri ile görsel bir şölene dönüştü. Ayşegül gelinliği ile çok beğenildi. Ayşegül dantel detaylı,düşük askılı gelinliğini renkli bir buket gelin çiçeği,uçları dantel duvak ile tamamladı.

İlişki Durumu Karışık 2. bölüm Can kıyafetleri arasında en çok damatlık modeli beğenileri toplayarak dikkat çekti.Beyaz smokin damatlık modeli ile göz kamaştıran Can Aytşegül ile çok güzel göründü. Genç hanımların kalbini her hali ile kazanan Can mavi gömlek kombini ile de yaz sezonun trendlerine vurgu yaptı.

İlişki Durumu Karışık kıyafetleri arasında dikkat çeken bir diğer isim ise Eda Ece/Elif kıyafetleri oluyor. Moda ile ilgili olan Elif her zaman şık ve bakımlı olduğu için hanımlardan tam not alıyor. İlişki Durumu Karışık Elif mavi elbisesi ile çok şık görünüyor.Ayrıca Elif’in çizgili beyaz bluz modeli de çok beğenildi.

İlişki Durumu Karışık dizi kıyafetleri erkek dizi kıyafetleri ve bayan dizi kıyafetleri açısından da yakından takip edilecek dizlerden birisi. Pamir Pekin /Murat kıyafetleri de yakından izleniyor. Sizlerde İlişki Durumu Karışık 2. bölüm kıyafetleri ve Ayşegül gelinlik modeli ile ilgili detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

İlişki Durumu Karışık 11 Temmuz Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.