İçimdeki Fırtına Kıyafetleri


İçimdeki Fırtına tanıtım kıyafetleri

Yeni tarzların,yeni ve şık kıyafet kombinlerinin izleyici ile buluşacağının sinyallerini tanıtım çekimleri ve fragmanları ile veren İçimdeki Fırtına dizi kıyafetleri ,bomba gibi kıyafetler ve çok şık kombinlerle ekranlarda yerini yarın akşamdan itibaren alıyor.

Yazımızda ve yazının devamında yer alan foto galerimizde İçimdeki Fırtına tanıtım ve fragman kıyafetleri ile ilgili detaylar ve İçimdeki Fırtına oyuncuları kimler ile İçimdeki Fırtına dizisinin konusu ile ilgili bilgileri bulacaksınız.

İçimdeki Fırtına kıyafetleri Merve Boluğur Ezgi kıyafetleri, Gizem Karaca Deniz kıyafetleri ve Hatice Aslan Perihan kıyafetleri ile hanımlara fikir verirken; Yusuf Çim Emre kıyafetleri ve Burak Yamantürk Fırat kıyafetleri ile beylere fikir verecektir.

İçimdeki Fırtına Oyuncuları:

Merve Boluğur-Ezgi

Gizem Karaca -Deniz

Yusuf Çim-Emre

Burak Yamantürk -Fırat

Hatice Aslan – Perihan

Mehmet Özgür -Galip

Levent Can-Selim

Tarık Pabuççuoğlu-Nusret

Yapım: Aslan Film / Uğur – Selman Kızılaslan

Genel Koordinatör: Abdullah Yalçın

Yönetmen: Doğan Ümit Karaca

Öykü ve Senaryo Uyarlama: İpek Kadılar

İçimdeki Fırtına Konusu:

Çocuklarında gayet iyi anlaşan iki kızkardeşin aşk uğruna nasıl düşman oldukları ve savaşı kazanmak için yaptıklarını anlatan İçimdeki Fırtına dizisinde büyüyen savaş herkesi içine alır ve olaylar gelişir.Heyecanın,aşk,ihtiras ve entrikanın yer aldığı dizi 11 Şubat Cumartesi akşamı izleyicisi ile buluşarak görücüye çıkıyor.

İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.