İçimdeki Fırtına Kıyafetleri 2.Bölüm


İçimdeki Fırtına 2.bölüm kıyafetleri

Ekranlarda soluksuz bir şekilde izlenen ilk bölümü ile reytingleri zorlayan İçimdeki Fırtına dizisi kıyafetleri ile de dizi kıyafetlerinde şimdiden zirvedeki diziler arasına girdi.

Ezgi kıyafetleri İçimdeki Fırtına dizi kıyafetleri arasında ilk dikkat çeken kıyafetler oldu. Özellikle ikinci bölümde giyeceği siyah elbise, kolları püsküllü beyaz elbise ve takılar çok beğenilecek.

İçimdeki Fırtına sponsorları arasında en çok beğenilenlerden ve merak edilenlerden bir diğer isim ise Deniz kıyafetleri oluyor. Deniz sarı yeşil elbise kadar gold zincirli siyah tasma kolye de çok şık görünüyor.

İçimdeki Fırtına 2. bölüm kıyafetleri bu akşam izleyenlerin büyük beğenisini kazanacak ve detayları çok konuşulacak. hanımlar kadar beylerin de yakın takibinde olan dizi kıyafetleri bu hafta da izleyenlerden tam not alacak.

İçimdeki Fırtına kıyafetleri arasında yer alan Emre kıyafetleri 2. bölüm şıklığı ile de merak edilecek. Emre lacivert gömlek,bej pantolon ve bej rengi şık ceketi ile beğenileri kazanmaya devam edecek. Fırat kıyafetleri ise takım şıklığı ile izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor.

İçimdeki Fırtına 2.Bölüm 18 Şubat Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.