İçerde Kıyafetleri 1.Bölüm

İçerde 1.bölüm kıyafetleri

İçerde 1.bölüm kıyafetleri

Güçlü ve başarılı oyuncu kadrosu ile yeni sezona bomba gibi gelen dizisi İçerde 19 Eylül Pazartesi akşamı izleyicisi ile buluşmaya hazır. Başrollerinde Çetin Tekindor, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Bensu Soral gibi başarılı isimlerin olduğu dizi oldukça merak edildi. İçerde dizi kıyafetleri genç tarzları çok etkileyecek olan kombinleri ile fragmanlarla birlikte dikkat çekti.

İçerde 1. bölüm kıyafetleri dizi ile birlikte beğenileri kazanacak olan kombinlerden oluşuyor. Bayan izleyiciler Bensu Soral (melek )  ve Damla Colbay (Eylem) kıyafetleri ile tarzlarına farklı dokunuşlar yaparken erkek izleyenler Çağatay Ulusoy (Sarp ) ve Aras Bulut İynemli (Mert ) kıyafetleri ile tarzlarını yakalayacaklar.

İçerde kıyafetleri gerek kıyafet markaları ile yakından takip edilirken gerekse çanta, ayakkabı ,takı ve aksesuarları ile merakla takip edilecektir. Bizler sizler için İçerde kıyafet markalarını ve sponsorlarını her hafta yazılarımızda bir araya getireceğiz.

İçerde Konusu:

İçerde’de Polis Akademisi’nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.

İçerde Oyuncuları:

Çağatay Ulusoy (Sarp),Aras Bulut İynemli (Mert),Bensu Soral (Melek),Çetin Tekindor (Celal Karabaş),Mustafa Uğurlu (Yusuf),Rıza Kocaoğlu (Davut),Damla Colbay (Eylem),Nihal Koldaş (Füsun Yılmaz),Yıldıray Şahinler (Alyanak),Gözde Kansu ve Çağan Efe Ak (Sarp’ın Çocukluğu).

İçerde 1.Bölüm 19 Eylül Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.