Hayatımın Aşkı Kıyafetleri 9.Bölüm


Hayatımın Aşkı 9.bölüm kıyafetleri

Hayatımın Aşkı 9.bölüm kıyafetleri

Defile kıyafetleri, balo kıyafetleri ,iş kıyafetleri ya da günlük kıyafetler derken Hayatımın Aşkı 9. bölüm kıyafetleri ve markaları çok ama çok beğenilecek.

Hande Doğandemir Gökçe kıyafetleri Hayatımın Aşkı kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken kombinlerden oluşuyor. Gökçe tek omuz beyaz tasarım elbisesi, şık küpeleri ,dore ayakkabısı ve kahverengi çantası ile tarz ve şık bir kadınım diyor. Gökçe çizgili elbise kadar Gökçe düşük omuz mavi elbise ile de çok hoş görünüyor.

Hayatımın Aşkı dizi kıyafetleri bu hafta Gökçe’nin aile üyelerinin Demir ve Gökçe’nin anlaştığı ünlü modacının kıyafetlerini giyerek defile yapması ile çok şık görüntülere sahip olacak. Rezzan fuşya abiye elbise, Nilüfer boyuna çizgili abiye elbise ve Yonca Evcimik gelinlik modeli ise en çok beğenilecek olan kıyafetler arasında yer alıyor.

Hayatımın Aşkı balo kıyafetleri ise şık ve zarif görünen kombinler ile hanımlardan olduğu kadar baylardan da tam not alıyor. Demir siyah smokin ile çok  şık görünürken ;Gökçe beyaz elbisesi ile göz alıcı görünüyor. Duru kırmızı uzun abiye elbise ile cesur ,şık ve etkileyici görünüyor.

Hayatımın Aşkı sponsorları erkek modasına yön vermeye devam ediyor. Demir kıyafetleri ile olduğu kadar Kaan kıyafetleri ile de erkek modasının öncüsü olan Hayatımın Aşkı dizisi 9. bölümde Demir tişört ve pantolon kombinleri ile çok beğenilecek.

Hayatımın Aşkı 9.Bölüm 24 Temmuz Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.