Hayatımın Aşkı Kıyafetleri 6.Bölüm


Hayatımın Aşkı 6.bölüm kıyafetleri

Hayatımın Aşkı 6.bölüm kıyafetleri

Gökçe, Demir ve Kaan üçlemesinde şimdi bir de Duru var,bakalım olaylar nasıl gelişecek?  Kaan Gökçe’ye aşık olduğunu fark edecek mi? Duru bu üçlemede nerede yer alacak? Hayatımın Aşkı  dizisine 6. bölümde dahil olacak olan Duru karekteri sadece olaylarda değil kıyafetlerde de rol oynayacak şık kıyafetleri ile Hayatımın Aşkı  dizi kıyafetleri arasında kendine yer edinecektir.

Hayatımın Aşkı 6. bölüm kıyafetleri Gökçe kıyafetleri ile çok beğenilecek. Gökçe desenli kırmızı elbise, siyah bluz,beyaz ayakkabı ,jean pantolon,bej çanta,siyah çanta ve kolye kadar Duru gri elbise,ayakkabı ve siyah deri ceket ile Sema kırmızı elbise ve vizon rengi ayakkabı bayan modasına yön verecek olan kıyafet kombinleri arasında yer alıyor.

Hayatımın Aşkı kıyafetleri denildiğinde erkek modasıda akla geliyor. Sadece hanımların değil beylerinde yakın takip ettiği Hayatımın Aşkı sponsorları arasında Demir kıyafetleri 6. bölümde gri tişörtlerle yapılan kombinlerle daha çok bizlerle buluşuyor. Kaan kıyafetleri arasında gri jean gömlek ve siyah yazılı tişört dikkat çekiyor.

Hayatımın Aşkı 6.Bölüm 19 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.