Hayatımın Aşkı Kıyafetleri 4.Bölüm


Hayatımın Aşkı 4.bölüm kıyafetleri

Hayatımın Aşkı 4.bölüm kıyafetleri

Pazar akşamının yeni eğlencesi sezonun yeni dizilerinden olan Hayatımın Aşkı dizisi izleyiciden tam not alarak beğenileri kazandı ve Pazar akşamları izleyenleri ekranların başına toplamaya devam ediyor.Hayatımın Aşkı dizi kıyafetleri de hem izleyenlerden hem de dizi modası takipçilerinden tam not almaya devam ediyor.

Hayatımın Aşkı kıyafetleri arasında Hande Doğandemir Gökçe kıyafetleri ilk beğenilen kıyafet kombinleri arasında yer alıyor. Gökçe saç bantları sezonda saç aksesuarlarının trend olacağının habercisi. Özellikle sahillerde ve yaz aylarında sizlerde rengarenk saç bantlarını tercih edebilirsiniz. Gökçe 4. bölüm kıyafetleri arasında sarı elbise, hasır şapka beğenileri kazanacak olan kıyafetlerden bazıları.

Hayatımın Aşkı 4.bölüm kıyafetleri arasında Demir siyah ceket, siyah yelek ve beyaz tişört beğenileri kazanacaktır. Bununla beraber Kaan gri sweat sezonda sıklıkla tercih edebileceğiniz kıyafetlerden birisi. Nesrin pembe bluz ve siyah ceket kadar Nesrin siyah elbise de çok şık görünüyor. Sema hardal sarısı gömlek, desenli ceket ve jean pantolonda hanımların beğenisini kazanacaktır.

 Hayatımın Aşkı 4.Bölüm 5 Haziran Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.