Hayatımın Aşkı Kıyafetleri 11.Bölüm


Hayatımın Aşkı 11. bölüm kıyafetleri

Hayatımın Aşkı 11. bölüm kıyafetleri

Bu hafta ekranlarda bebek sevinci yaşanacak. Hayatımın Aşkı dizisinde Nilüfer bebeğini kucağına alırken tüm aile çok mutlu olacak. bu mutluluk şık kıyafetler ve şahane kombinlerle bütünlenerek Hayatımın Aşkı  dizi kıyafetleri ile bizlerle buluşacak.Dizide giyilen kıyafetler kadar kullanılan takılar ve ayakkabılarda dikkatleri çekiyor.

Hayatımın Aşkı kıyafetleri her zaman Gökçe kıyafetleri ile büyük beğeni kazanıyor. Gökçe 11. bölüm kıayfetleri arasında desenli straplez gri mavi tonlarında ki tulum  sezonun hitlerini ekranlara taşıyor. Gökçe çiçek desenli uzun askılı elbise, jean etek kareli gömlek ile olduğu kadar çanta modelleri, ayakkabıları ve takıları ile de beğenileri kazanıyor.

Hayatımın Aşkı 11. bölüm kıyafetleri Gökçe kıyafetleri dışında Sema desenli beyaz tulum, Sezen desenli elbise, Nilüfer beyaz gecelik sabahlık takım ve Rezzan etek bluz modelleri ile dikkat çekiyor. Bununla birlikte erkek modasının öncülerinden Demir kıyafetleri ve Kaan kıyafetleri de 11. bölümde yine beğenileri kazanacak.

Hayatımın Aşkı 11.Bölüm 7 Ağustos Kıyafetleri:

1 Cevap

  1. Büş dedi ki:

    Gökçenin tulumu hangi marka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.