Hayat Şarkısı Kıyafetleri 8.Bölüm

Hayat Şarkısı 8.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 8.bölüm kıyafetleri

Salı akşamları kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşan Hayat Şarkısı dizisi kerim ve Hülya çiftini ekranların sevilen çiftleri arasına yerleştirdi. Kerim salaş ,kafası dağınık bir adam,hülya temiz, fresh görüntüde kafasında kırk tilki gezen bir kadın ve olaylar zinciri il birlikte izleyenlerin beğenisini kazanıyor. Hayat Şarkısı kıyafetleri de dizi modası takipçilerinden tam not alıyor.

 

Hayat Şarkısı 8.bölüm kıyafetleri denilince Hülya kıyafetleri yine dikkatleri çeken kombinlerden oluşuyor. Hülya sezonun trendi  desenli ekru gömleği ve kırmızı pantolon kombini ile yaşının şıklığında ve zarifliğinde görünüyor. Hülya açık gri palto,kırmızı kazak ve siyah pantolon kombininde kullandığı renkli şal ile tarzını ortaya koyuyor.

 

Zeynep kıyafetleri dizimizin kokoş kıyafetleri diyebiliriz. Hayat Şarkısı Zeynep kıyafetleri sezonun trendi renkleri ile çok şık görünürken, Zeynep kıyafetleri gösterişli kullanmak için aksesuar kullanımında gösterişli modelleri seçiyor ve ortaya kokoş şıklık çıkıyor.

 

Hayat Şarkısı  dizi kıyafetleri denilince Kerim kıyafetleri de beğenileri kazanıyor. Her zaman salaş bir görünüm ile izleyenleri ile buluşan Kerim genç hanımların kalbini kazanırken beylerinde stilinde söz sahibi oluyor.

 

Melek kıyafetleri ile sadelikten ve genellikle yün örgü kazak,yelek ve hırkalardan yana tercih yapıyor. 8. bölümde kırmızı şalı eminim özellikle örgü ören hanımların çok dikkatini çekecek. Hayat Şarkısı dizi sponsorları arasında sezonun trendi olan omuz dekolteli bluzlardan birini bu hafta Mine ‘nin üzerinde göreceğiz. Mine gri omuz dekolteli ve yaka detaylı bluz çok tarz görünüyor.

 

Hayat Şarkısı 8.Bölüm 29 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.