Hayat Şarkısı Kıyafetleri 7.Bölüm

Hayat Şarkısı 7.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 7.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı Salı akşamı izleyenleri ile buluşmaya devam ederken dizi her geçen gün ve bölüm daha heyecanlı bir hal alarak izleyenlerini merakla bekletiyor. Herkes bir entrika peşinde koşuyor,birtek kerim kendi halinde takılıyor,ama onun da kafa bin beşyüz geziyor. Çevresinde neler oluyor bence farkında değil, ama Bayram Cevher’in yaşayacağı zor anlar ailedekilerin olayları daha iyi görmesini sağlayacaktır. Hayat Şarkısı dizi kıyafetleri de dizinin bölümleri kadar heyecanla bekleniyor.

 

Hayat Şarkısı 7. bölüm kıyafetleri pek çok kişinin beğenisini kazanacak kombinleri ile sizlerle yazımızın devamında yer alan galerimizde buluşuyor. Hülya rahat bir şıklık sergilemeye devam ediyor. tarz pantolonları rahat bluz ,gömlek ve kazaklarla kombinleyerek çocuklu bir anne olarak tarzını da koruyor ,şık ta görünüyor.

 

Hayat Şarkısı kıyafetleri arasında Zeynep kıyafetleri dikkat çekiyor. Zeynep kıyafet ve takı tercihlerinde gösterişli parçaları tercih ediyor ,ama sakin kıyafet ve takılar ile daha iyi görünebilir.Kerim kıyafetleri ise bohem tarzı ile beğenileri kazanan erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Hayat Şarkısı 7.Bölüm 22 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.