Hayat Şarkısı Kıyafetleri 6.Bölüm

Hayat Şarkısı 6.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 6.bölüm kıyafetleri

Melike İpek Yalova Suzi karekteri ile Hayat Şarkısı dizisinin kadrosuna dahil oluyor. Güzel ve başarılı oyuncu dizide şık bir restoran sahibi ve Kerim’in eski sevgilisi rolünde olacak. Hülya bu durumla nasıl baş edecek hep birlikte göreceğiz. Bir de Zeynep,Melek ve Hülyayı bir araya getiriyor. Hayat Şarkısı kıyafetleri de heyecanla beklenen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Pek çok genç hanım Hülya tarzını yakından takip ediyor. Hülya beyaz gömlek ile sade ama şık görünmeyi başaranlardan.

 

Dizinin güzeller güzeli adı gibi melek olan ismi Melek kıyafetleri hep daha sade idi ama bu bölüm kardeşini ziyaret ettiğinde giydiği desenli lacivert elbise çok tarz ve şık görünüyor. Lacivert Melek’in asil duruşunu vurgularken desenler onun sıcaklığını gösteriyor.Hayat Şarkısı 6. bölüm kıyafetleri arasında Melek kıyafetleri de çok beğenilecek.

 

Hayat Şarkısı dizi kıyafetleri arasında Suzi kıyafetleri de artık beğenileri kazanarak takip edilecektir. Suzi lacivert elbise ile tarz ve şık görünmeyi başarıyor. Zeynep Hüseyin’i yanında tutabilmek için çabalarken Melek ile karşılaşmalarında koyu mavi elbise ve şık takılar tercih ediyor. Kerim ise dizinin rahat ve depresif adamı olarak farklı tarzı ile beğenileri kazanıyor. Hayat Şarkısı 6. bölüm kıyafetleri ve markaları için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

Hayat Şarkısı 6.Bölüm 15 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.