Hayat Şarkısı Kıyafetleri 50.Bölüm

Salı akşamlarından Pazar akşamına alınan Hayat Şarkısı dizisi şimdi tekrar Salı akşamı yayınına devam ediyor. Yayın günü tekrar değişen Hayat Şarkısı dizisi 50. bölümü ile 18 Nisan salı akşamı izleyenleri ile buluşacak. Hayat Şarkısı dizi kıyafetleri ise beğenilecek olan şık kombinleri ile takipçileri ile yazımızda buluşuyor. Dizi kıyafetleri kadar kıyafet markaları da resimlerde ki ayrıntılarda sizleri bekliyor.

Hayat Şarkısı 50. bölüm kıyafetleri arasında en çok beğenilen sezonun en trend kıyafetleri arasında yer alan jean ceket modellerinden birisini Hülya’nın kombininde görüyoruz. Jean ceket kombininde beyaz pantolon,lacivert gömlek ,stiletto ve renkli çanta tercih eden Hülya sezonun trendi bomber ceketi ile de hoş görünüyor.

Hayat Şarkısı kıyafetleri Hülya kıyafetleri ile her zaman çok yakından takip edilirken , dizinin stilisti Fatoş Suda her karekteri çok ayrı ve çok şık giydirmeye devam ediyor. Kerim şıklığı ayrı beğeniliyor. Hüseyin şıklığı ise ayrı dikkat çekiyor. Şimdilerde İpek kıyafetleri yakından takip ediliyor.

Hayat Şarkısı 50.Bölüm 18 Nisan Kıyafet Galerisi:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.