Hayat Şarkısı Kıyafetleri 43.Bölüm


Hayat Şarkısı’nın güzeller güzeli  Hülya’sı tarzı ile de izleyenleri kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Hamilelik derken çocuğu hastanede yatan anne ve en sonunda silkelenip ben böyle bir kadın değildim diyen Hülya oldu. Hayat Şarkısı kıyafetleri denildiğinde ilk akla gelen isim olan Hülya tarzı ile izleyenleri ve takipçilerini kendisine hayran bırakıyor.

Burcu Biricik Hülya Hayat Şarkısı kıyafetleri 43. bölümde çok şık ve Hülya tarzı ile yine karşımızda yer alıyor. Hülya kırmızı pantolon ve siyah trikosunu şahane desenli beyaz bomber mont ile tamamladığı kombini 42. bölüm sonu ve 43. bölüm başında giyecek. Mont pek çok genç hanımın büyük beğenisini kazandı. Hülya bordo şort tulum ,beyaz gömlek ,siyah palto ve siyah çizme kombini siyah yaka aksesuarı ile tamamlıyor ve tarzını ortaya koyuyor.

Hayat Şarkısı 43. bölüm kıyafetleri bu kadarla da bitmiyor. Kerim siyah ceket çok şık ve tarz görünüyor. Ayrıca Zeynep açık kahverengi yelek,siyah etek ve beyaz gömlek ile çok hoş görünüyor. Diziye yeni katılan isim Melisa Sözen de şıklığı ve güzelliği ile izleyenlerden tam not alacak. Beyaz kürk kaban,kırmızı ceket ve beyaz bluzunu zarif bir küpe ile kombinliyor.

Hayat Şarkısı 43.Bölüm 21 Şubat Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.