Hayat Şarkısı Kıyafetleri 42.Bölüm


Hayat Şarkısı 42.bölüm kıyafetleri

Dizi kıyafetleri son yılların en çok merak edilen,yakından ve ilgi ile takip edilen konularından birisi olarak pek çok kişinin ilgi odağı oluyor. Kişiler tarzlarında dizi kıyafetlerinden yararlanıyorlar dolayısıyla dizi sponsorları önemli rol oynuyor. Hayat Şarkısı dizi sponsorları da en çok merak edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Dizi özellikle Hülya kıyafetleri ile bayanları etkilerken Zeynep kıyafetleri de çok yakından takip ediliyor. Melek kıyafetleri de çok beğenilen kıyafetler arasında yer alıyor. Hayat Şarkısı kıyafetleri denildiğinde Kerim kıyafetleri ve Hüseyin kıyafetleri ise erkek izleyenlerin yakın takibinde yer alıyor. Mahir kıyafetleri de beğeni ile takip ediliyor.

Hülya beyaz siyah triko, siyah kaban, siyah çanta ve siyah deri ceket ile şık görünmeye devam ederken desenli beyaz bomber ceket ile de Hayat Şarkısı 42. bölüm kıyafetleri ile de tarzını ortaya koyuyor. Hülya harf desenli tulumu ile bu hafta da beğenileri kazanmaya devam ediyor.Kerim kahverengi mont,siyah triko ,Kerim siyah kapşonlu sweat, Kerem siyah ceket ile Hüseyin siyah kaban da dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Hayat Şarkısı 42.Bölüm 14 Şubat Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.