Hayat Şarkısı Kıyafetleri 3.Bölüm

Hayat Şarkısı 3.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 3.bölüm kıyafetleri

Şimdilerde Hülya Kerim aşkı ne zaman başlayacak? Hülya hamile olmadığı saklayabilecek mi? Melek’in baktığı çocuk kimin soruları izleyenlerin cevaplarını merak ettiği Hayat Şarkısı  dizisinden kaynaklanıyor. ilk iki bölümü ile heyecanlı anların yaşanmasına neden olan Hayat Şarkısı  dizisi güçlü oyuncu kadrosu, farklı konusu ile olduğu kadar dizi kıyafetleri ile de çok beğeniliyor.

 

Hayat Şarkısı 3. bölüm kıyafetleri arasında Hülya açık pembe kazak, renkli  pelüş kürk kaban, Kerim koyu gri kazak, Hüseyin hırka modelleri,Melek bere modeli ve Süheyla siyah sarı desenli bluzu merak edilecek. Hülya kıyafetleri özellikle dikkatleri çekiyor. pembe kaban, beyaz kazak,pantolon ve çantası  ile yaptığı kombin şık ve sade görünürken. Renkli  pelüş kürk kaban ile yaptığı kombin ise gösterişli görünüyor.

 

Hayat Şarkısı  kıyafetleri arasında erkek modasına yön veren Kerim kıyafetleri yer alıyor. kerim farklı mont, kaban ve hırkaları kadar atkı ve boyunluk modelleri ile de dikkat çekiyor. kazak modelleri şimdiden özellikle genç beylerin takibinde yer alıyor. Hüseyin kıyafetleri ise daha klasik giyimden yana olan beylere hitap eden takım, hırka, gömlek ve kazaklardan oluşuyor.Hayat Şarkısı 3.bölüm kıyafetleri ve markaları için galerimizi gezmeye ne dersiniz?

 

Hayat Şarkısı 3.Bölüm 23 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.