Hayat Şarkısı Kıyafetleri 20.Bölüm


Hayat Şarkısı 20. bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 20. bölüm kıyafetleri

Salı akşamı denildiğinde akla ilk gelenlerden birisi Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun başrollerini paylaştığı Hayat Şarkısı dizisi ve dizi kıyafetleri oluyor. Acaba Burcu Biricik Hülya kıyafetleri nasıl olacak, Hülya ne giyecek, nasıl kombinleyecek soruları kadar Birkan Sokullu Kerim kıyafetleri bu hafta nasıl, Kerim kombinleri neler olacak ve Kerim kıyafet markaları neler soruları Hayat Şarkısı kıyafetleri ile ilgili ilk sorular sorular arasında yer alıyor.

Hayat Şarkısı 20. bölüm kıyafetleri arasında Hülya kırmızı etek ve sırtı açık askılı bluz kombini en çok dikkat çekecek olanlardan birisi. Hülya lacivert tişört ve jean pantolon kombini ile her türlü şık görünürüm diyor.

Hayat Şarkısı sponsorları arasında en çok dikkat çeken ve beğenileri kazanan son dönem erkek modasında trend olan kerim kıyafetleri oluyor. Bol rahat pantolonlar kadar üzerine 1-2 beden  bol geliyormuş gibi görünen tişört, gömlek ve bluzlar ile Kerim kombinleri ve markaları merak konusu oluyor. Hüseyin kıyafetleri ise Kerim kıyafetlerinin aksine her zaman jilet gibi görünüyor.

Hayat Şarkısı 20.Bölüm 21 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.