Hayat Şarkısı Kıyafetleri 19.Bölüm

Hayat Şarkısı 19.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 19.bölüm kıyafetleri

Hülya ve Kerim tam da mutluluğu yakaladılar bu kez de Hülya’nın geçmişinde olanlarla araları bozulacak mı ? Hüseyin öğrendikleri karşısında ne yapacak? Zeynep neden bayıl dı? Sorular ve cevaplar Hayat Şarkısı 19. bölümde bizlerle buluşurken siz dizi modası severlerle de Hayat Şarkısı 19. bölüm kıyafetleri yazımızın devamında yer alan galerimizde buluşuyor.

Hayat Şarkısı sponsorları arasında en çok merak edilen ve yakından takip edilen tabi ki dizinin baş karekteri Hülya oluyor. Tarz ve şık giyimleri ile de bunu sağlayan Hülya kıyafetleri her hafta dikkatleri çekiyor. Hülya gömlek ya da bluzları pantolonlarla şık bir şekilde kombinleyerek gündüzden geceye geçiş yapıyor. Bununla birlikte etek kombinlerinde de oldukça başarılı olan Hülya elbiseleri de çok beğeniliyor.

Hayat Şarkısı kıyafetleri denilince erkek modasının yeni öncüsü rahat kıyafet kombinleri ile Kerim oluyor. Ceket gömlek kombinlerinde bile bol pantolon modellerini tercih eden Kerim tarzı sezonda beylerin üzerinde sıklıkla görülecek.Bununla birlikte karizma ve şıklık için Hüseyin kıyafetleri yakın takipte yer alıyor.

Hayat Şarkısı 19.Bölüm 14 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.