Hayat Şarkısı Kıyafetleri 17.Bölüm


Hayat Şarkısı 17.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 17.bölüm kıyafetleri

Salı akşamı ekranlarımızda yine modanın rüzgarları esecek.Hayat Şarkısı 17.bölüm kıyafetleri şık abiye elbiseleri ile olduğu kadar günlük kombin şıklıkları ile de çok beğenilecek.

Hayat Şarkısı kıyafetleri denildiğinde bayan modası kadar erkek modası da akla geliyor. Hülya, Filiz,Nurgül ve Zeynep kıyafetleri kadar Kerim ve Hüseyin kıyafetleri de beğenileri toplamaya devam ediyor.

Hayat Şarkısı sponsorları arasında en çok dikkat çeken tabi ki Burcu Biricik Hülya kıyafetleri oluyor. Hülya beyaz tasarım elbisesi,şahane kolyesi ve uyumlu çantası ile şık ve zarif görünüyor. Hülya günlük şıklıkta da oldukça başarılı ve tarz bir kadın olarak sezonun trendlerini de yakından takip ediyor.

Hayat Şarkısı dizi kıyafetleri arasında Birkan Sokullu Kerim kıyafetleri tarz ve stil farklılığı ile erkek izleyenlerin dikkatini çekerken hanımların beğenisini kazanıyor ve hanımlardan tam not alıyor. Beyler stilinizde farklılık için Kerim kıyafetlerini takip etmelisiniz.

Hayat Şarkısı dizi sponsorları arasında Filiz elbise modelleri ,kombinleri ve aksesuar seçimleri ile çok beğeniliyor. Aynı şekilde Filiz’in ablası Nurgül kıyafetleri ve takıları ile beğenileri kazanıyor. Melek kıyafetleri ise Melek’in İstanbul’a gelişi ile daha şık ve tarz bir görünüm ile değişiklik yaşadı. Cıvıl cıvıl renkleri ile Melek kıyafetleri çok beğeniliyor.

Hayat Şarkısı 17.Bölüm 31 Mayıs Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.