Hayat Şarkısı Kıyafetleri 16.Bölüm


Hayat Şarkısı 16.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 16.bölüm kıyafetleri

Ekranların sevilerek takip edilen dizisi Hayat Şarkısı her hafta izleyenlerine heyecanlı dakikalar yaşatırken dizi kıyafetleri de bir o kadar heyecanla bekleniyor. Tarzı ile Hülya kıyafetleri Hayat Şarkısı kıyafetleri içinde en çok beğenilen oluyor.

Hayat Şarkısı 16. bölüm kıyafetleri arasında Hülya siyahlar içinde görünüyor. Siyah kuş gözü detaylı ceket, siyah bluz,siyah pantolon ayakkabıyı siyah şapka ile tamamlayarak yine farkını ortaya çıkarıyor. siyahlar içinde ki Hülya sezonun rengi sarı gömlek ile de çok trend görünüyor.

Hayat Şarkısı dizi kıyafetleri söz konusu olunca erkek modasının şimdilerde öncü ismi olan Kerim kıyafetleri 16. bölümde de dikkatleri çekiyor. Kerim siyah hırka ve beyaz tişört ile beğenileri kazanıyor.

Hayat Şarkısı sponsorları Filiz kıyafetleri ile dikkatleri çekmeye başladı. Filiz zenginliğin verdiği bir güvenle yaşından olgun giyinmeye başlasa da şık kıyafetleri ile beğenileri kazanıyor. Filiz 16. bölüm kıyafetleri arasında gri siyah dantel işlemeli gömlek ve siyah etek ile çok hoş görünüyor.

Hayat Şarkısında giyilen kıyafetler bunlarla da bitmiyor. Diziye geçen hafta katılan Filiz Ahmet Nurgül kıyafetleri de dikkat çekiyor. Geçen bölüm sonunda tasarım beyaz pantolon ceket kombini ile ben buradayım dedi. 16. bölümde ise kırmızı bluz,siyah pantolon ve siyah abartılı kolye ile ekranlarda olacak.

Hayat Şarkısı 16.Bölüm 24 Mayıs Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.