Hayat Şarkısı Kıyafetleri 14.Bölüm


Hayat Şarkısı 14. bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 14. bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 14. bölümde kıyafetler ,olaylar ve aşk tüm dikkatleri üzerine çekmek üzere şimdi bizlerle buluşuyor. Hayat Şarkısı kıyafetleri denilince Burcu Biricik Hülya kıyafetleri tüm beğenileri kazanıyor. tarzı ile hanımlardan tam not alan Hülya stilleri etkilemeye devam ediyor.Hülya kıyafetleri ile olduğu kadar saç modeli ve rengi ile de beğenileri kazanıyor. Ayrıca makyajı çok şık ve doğal görünüyor ki buda sezonun trendleri arasında yer alıyor.

Hayat Şarkısı sponsorları Hülya kıyafetleri ile olduğu kadar Kerim kıyafetleri ile de beğenileri kazanıyor. Kerim Cevher farklı ve şık tarzı ile genç beylerin yeni stil ikonu olmaya başladı bile. Gömlek modelleri de birbirinden şık ve farklı olan Kerim şık ceket kombinleri ile de dizi modasında ilk sıralarda yer alıyor.

Hayat Şarkısı 14. bölüm kıyafetleri arasında Hüseyin kıyafetleri ve Zeynep kıyafetleri de dikkatleri çeken kombinleri ile bizlerle buluşuyor. Zeynep sezonun rengi hardal sarısı ceket ile ; Hüseyin jean gömlek ile beğenileri kazanacak. Hayat Şarkısı 14.bölüm kıyafet markaları galerimizde siz sevgili dizi modası severleri bekliyor,bizi takip ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Hayat Şarkısı 14.Bölüm 10 Mayıs Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.