Hayat Şarkısı Kıyafetleri 13.Bölüm


Hayat Şarkısı 13.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 13.bölüm kıyafetleri

Burcu Biricik Hülya karekterine Hayat Şarkısı dizisinde öyle güzel can veriyor ki adeta izleyenler diziyi yaşıyorlar. Sadece Burcu biricik değil, Birkan Sokullu, Kerim karekterine ve Tayanç Ayaydın Hüseyin karekterini hayata geçirirken çok başarılılar. Tüm oyuncu kadrosunun beğenileri kazandığı dizi konusu ile de dikkatleri çekiyor. Küçük oyuncuların ayrı sevildiği dizi  kıyafetleri ile de tüm dikkatleri çekiyor.Dizi oynamaya başladığı andan itibaren ne olacak sorusu ile birlikte Hülya ne giyecek sorusu da sıklıkla soruluyor. Hayat Şarkısı  kıyafetleri kombinler kadar takı, ayakkabı ve çanta modelleri ile de çok beğeniliyor.

Hayat Şarkısı 13. bölüm kıyafetleri arasında Burcu Biricik Hülya kıyafetleri yine yakından takip edilecek,markaları merak edilecek ve kişilerin tarzlarına yön verecektir. Hülya üzerinde çiçek motifleri bulunan jean ceket, jean pantolon kombini beyaz bluz ile tamamlarken; eşarp ve gözlük ise Hülya’ nın olmazsa olmazı olmaya devam ediyor. Hülya dikkatleri çeken kıyafetlerden birisi ise bej hırka ,ev şıklığında kullanan Hülya hoş görünüyor. Hülya pembe deri ceket, pembe bluz ve beyaz pantolon ile baharı ekranlara  taşıyor.

Hayat Şarkısı dizi kıyafetleri erkek modasına da yön vermeye devam ediyor. her bölüm farklılaşan stili ile daha çok beğenileri kazanan Kerim kıyafetleri 13. bölümde de çok beğenilecek. Kerim yelek, gömlek, tişört ve hırka modelleri kadar ; Hüseyin kıyafetleri de dikkatleri çekiyor. Hüseyin mavi ceket, bordo pantolon kombini çok şık görünüyor.

Hayat Şarkısı 13. bölüm 3 Mayıs Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.