Hayat Şarkısı Kıyafetleri 12.Bölüm


Hayat Şarkısı 12.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 12.bölüm kıyafetleri

Şimdilerde tüm Türkiye de ve dünyada dizi modası rüzgarları hızla yayılıyor. Türk dizilerine Türk markalar ve tasarımcılar kadar yabancı markalar da sponsor oluyor. Dizilerin senaryosu, oyuncusu derken ilgimizi çeken en önemli detaylardan birisi de dizi kıyafetleri oluyor. Özellikle başrol oyuncularının giydiği kıyafetleri çok dikkat çekiyor. Bu durum Hayat Şarkısı kıyafetleri içinde değişmiyor. kendini gizleme gereği duyan Hülya kıyafetlerinde genellikle sakin, dikkat çekmeyen kombinleri tercih ediyor.

Hayat Şarkısı 12. bölüm kıyafetleri Hülya kıyafetleri ile defile havasında geçecek şıklıkta ve zenginlikte. Hülya  birbirinden farklı 4 kombin ile bizlerle oluyor. Hülya nar çiçeği trençkot, pantolon ve kolları desenli ekru gömlek geçen bölümden bu bölüme geçiş yapan kıyafet. Hülya tarzını sadece kıyafetleri ile değil saç modeli ve rengi ile olduğu kadar eşarpları ile de sağlıyor.

Hülya kıyafetleri denilince mavi hırka, pantolon ve beyaz bluzu kombini rahat ve şık görünüyor olsa da Hülya bu kadarla da bitmiyor ve Hülya siyah çizgili hırka, siyah pantolon ve siyah beyaz gömlek bluz ise dikkat çeken tarz bir kombin ile bizlerle birlikte oluyor. Özellikle stilettosu çok şık.Hülya kahverengi yelek ,beyaz bluz ve uzun kolye kombini sezonun trendleri arasında yer alacak. hülya kıyafetleri kadar gözlük modelleri ile de beğenileri kazanıyor.

Hayat Şarkısı dizi sponsorları arasında merakla takip edilen bir diğer isim ise Kerim kıyafetleri oluyor. Kerim Almanya ‘da öğrenim gören bir genç olarak farklı ve maskülen tarzı ile şimdilerde pek çok genç beyin stilinde rol oynuyor. salaş görünümlü ve üstüne bir beden bol görünen kıyafetleri ve dağınık saçları ile tarzım diyor ve etkileyici görünmeye devam ediyor.Ama  Kerim 12. bölümde sanki tarzını biraz değiştirecek, bakalım bu değişiklik dizi izleyenlerinin hoşuna gidecek mi?

Hayat Şarkısı dizi kıyafetleri arasında Zeynep kıyafetleri de beğenileri kazanıyor. Zeynep kıyafetleri ile olduğu kadar takı modelleri  ile de dikkatlerden kaçmıyor. Sezonun trendi yeleklerle kombinler yapan Zeynep 12. bölümde de püsküllü deri yelek,siyah bluz kombini ile beğenileri kazanacak.

Hayat Şarkısı 12.Bölüm 26 Nisan Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.