Hayat Şarkısı Kıyafetleri 11.Bölüm

Hayat Şarkısı 11.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 11.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı yine heyecan dolu anları ve şık kıyafetleri ile bizlerle buluşuyor. Hayat Şarkısı 11. bölüm kıyafetleri tüm dikkatleri çekecek şıklıkta kombinleri ile beğenileri kazanacak. tabi ki yine en çok tarzı ile çok beğenilen Hülya kıyafetleri dikkat çekecektir.

Hayat Şarkısı kıyafetleri  Burcu Biricik Hülya kıyafetleri ile çok beğeniliyor. Hülya sadece kıyafetleri ile değil,aynı zamanda taktığı eşarp ve gözlük model ve renkleri ile de çok beğeniliyor.

Hülya 11. bölüm kıyafetleri yine şık,yine tarz ve yine beğenilesi görünüyor.Hülya mercan rengi trençkot ve mercan rengi pantolon ile çok hoş ve çekici görünüyor. Hülya kıyafetini beyaz bluz ve nude stiletto ve bej çanta ile tamamlıyor. Tabi ki Hülya’nın olmazsa olmazı eşarp ve gözlük şahane.

Hayat Şarkısı dizi kıyafetleri arasında Kerim kıyafetleri çok dikkat çekiyor. Kerim 11. bölüm kıyafetleri arasında yer alan kollarında deri detaylar yer alan gri sweat çok şık görünüyor.Kerim kıyafetleri erkek modasına yeni bir soluk getiriyor.

Hayat Şarkısı dizi sponsorları arasında Zeynep kıyafetleri, Filiz kıyafetleri ve Melek kıyafetleri bayan modasına yön vermeleri açısından çok beğeniliyor. Zeynep 11. bölümde kırmızılar içinde yer alırken; Filiz değişimini kanıtlamak için olsa gerek şile bezi elbisesi ile görünüyor. melek tarzını koruyor.

Hayat Şarkısı 11.Bölüm 19 Nisan Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.