Hayat Şarkısı Kıyafetleri 10.Bölüm


Hayat Şarkısı 10.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 10.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 10. bölümde Hülya tüm aileye açıklama yapmak zorunda kalıyor,peki bu durum Kerim ile olan ilişkisinde nasıl bir rol oynayacak? Hayat Şarkısı  kıyafetleri ise her hafta dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle Hülya kıyafetleri  tarzı ve kombinleri ile yakından takip ediliyor.

Hayat Şarkısı Burcu Biricik Hülya kıyafetleri özellikle pantolon bluz ya da gömlek kombinleri ile birlikte çok şık ve zarif duruyor. Hülya saç rengi ve modeli ile dinamik bir görünüm çizerken genç hanımlarında yakın takibinde yer alıyor.

Sezonun trendi olan desenli gömleklerden ekru rengi bu hafta ki kombininde tercih eden Hülya, kolsuz beyaz bluz ile ise çok şık ve gösterişli bir kolye tercih ediyor. Hülya kıyafetleri ile olduğu kadar ayakkabı modelleri ve renkleri ile de dikkatleri çekiyor. Hülya eşarpları ise sezonda bayan modasında yer alacak. Hülya siyah gecelik modeli ise bu hafta dikkat çekecek kıyafetler arasında yer alıyor.

Hayat Şarkısı 10. bölüm kıyafetleri arasında Kerim kıyafetleri yine cool,yine maskülen ve yine çok salaş ,rahat ve tarz görünüyor. Bir başkasının üzerinde oldukça farklı görünecek kombinler söz konusu Kerim olunca çok şık duruyor. Birkan Sokullu  Kerim kıyafetleri farklı bir tarz isteyen beylere hitap ediyor.

Hayat Şarkısı dizisinin Süheylası bu hafta her haftadan daha farklı bir şıklık içinde bizlerle olacak. Süheyla Hanım bir davet ya da düğün için mi hazırlandı diye düşünmeden geçemiyoruz. Süheyla pudra rengi ,boncuk detaylı ışıltılı uzun abiye elbisesini ekru şal ve şık bir kolye ile tamamlıyor. Günlük hayatta da şık şalları ile kombinler yapan Süheyla Hanım her yaşın bir tarzı vardır diyor.

Hayat Şarkısı dizi kıyafetleri denildiğinde akla gelen isimler arasında Zeynep kıyafetleri ve Melek kıyafetleri de yer alıyor. İki kadın birbirinden farklı stilleri ile dikkatleri çekiyor ,tek ortak noktaları ise Hüseyin oluyor. melek örgü kıyafetlerle kombinler yaparken sade bir kadın oluyor ama Zeynep kıyafetleri her zaman gösterişli ve kokoş oluyor.

Hayat Şarkısı Hüseyin kıyafetleri sezonun erkek modasına kesinlikle yön veriyor. Pantolon yelek takımlarını deri ceketle kombinleyerek tarzım diyen Hüseyin takım modellerinde de her zaman modern şıklığı tercih ediyor. Hayat Şarkısı  10. bölüm kıyafet markaları için sizlerde galerimizde bulunan resimleri gezmelisiniz.

Hayat Şarkısı 10.Bölüm 12 Nisan Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.