Hayat Şarkısı Kıyafetleri 1.Bölüm

Hayat Şarkısı 1.bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı 1.bölüm kıyafetleri

Most Production yaptığı ve Yapımcılığı deneyimli olan yapımcı  Gül Oğuz’un üstlendiği Hayat Şarkısı dizisinin yönetmen koltuğunda ise  Cem Karcı oturuyor.Senaryo yazarı Mahinur Ergun ise dizinin insanları etkileyecek olan konusu kaleme alıyor.

 

Hayat Şarkısı Oyuncuları ise; Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker (Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek) ve Elif Sevinç(Küçük Nilay) .

 

Hayat Şarkısı kıyafetleri ise tanıtım fragmanları ile birlikte beğenileri kazandı. Burcu Biricik’in canlandırdığı Hülya kıyafetleri şimdiden dikkat çekti. Hayat Şarkısı 1. bölüm kıyafetleri arasında Hülya gelinlik modeli sezonun gelinlik modelleri arasında yer alacak.Kalp yaka straplez ,kabarık etek gelinliğini Hülya şık bir kolye ile tamamlıyor.Hayat Şarkısı 1. bölüm kıyafetleri ile ilgili detaylar galerimizde yer alıyor.

 

Hayat Şarkısı 1.Bölüm 9 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.