Hatırla Gönül Dizisi 4. Bölüm Kıyafetleri

Hatırla Gönül 4. bölüm kıyafetleri

Hatırla Gönül 4. bölüm kıyafetleri

hatırla Gönül dizisi 4. bölümü ile 8 Kasım Pazar akşamı 15 günlük aradan sonra tekrar izleyenleri ile buluşuyor. 1 Kasım Pazar akşamı seçimler nedeni ile dizinin oynamamıştı ve heyecanlı biten dizi izleyenlerde merak uyandırdı. Bakalım bu hafta olaylar nasıl gelişecek? Yusuf ve Gönül arasında ki yakınlaşmada neler olacak? Tüm bu olaylar olurken dizi kıyafetleri de büyük beğeni topluyor.

 

Hatırla Gönül 4. bölüm kıyafetleri büyük beğeni toplayacak kıyafetlerden oluşuyor. Sezonun trendi olan kazak modelleri hem Yusuf hem de Gönül üzerinde çok şık duruyor. Kazak dışında deri mont, tren.kot,yelek ve ceket modelleri de dizide dikkat çekecek. Özellikle Gönül lacivert trençkot çok şık görünüyor. Yusuf ise gri yelek ve kazak  ile trenleri yansıtıyor.

 

Hatırla Gönül dizi sponsorları kimler, Gönül kıyafet markaları,Yusuf nereden giyiniyor soruları en çok aranan konular arasında yer alıyor. Sadece Yusuf ve Gönül kıyafetleri değil; Tekin kıyafetleri ve Neşe kıyafetleri de yakından takip ediliyor.Hatırla Gönül kıyafetleri ile ilgili detaylar için buraya bakabilirsiniz. 4. bölüm Hatırla Gönül Kıyafetleri ve markaları için ise galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

8 Kasım Hatırla Gönül 4. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.