Hatırla Gönül 3. Bölüm Kıyafetleri

Hatırla Gönül 3. bölüm dizi kıyafetleri

Hatırla Gönül 3. bölüm dizi kıyafetleri

Star Tv ekranlarının Pazar akşamları ekranlara gelen dizisi Hatırla Gönül izleyicinin beğenisini kazanamaya devam ediyor. Dizi konusu ve oyuncu kadrosu ile beğenileri toplarken dizi kıyafetleri ile de dikkatleri çekiyor. Dizide kullanılan mobilyalarda çok beğeniliyor ve bu hafta galerimizde Yusuf’un atölyesinde ki koltuk takımı modeline de yer verdik.

 

Hatırla Gönül 3. bölüm kıyafetleri dikkat çeken kombinlerden oluşuyor. sezonun erkek modasına yön verecek olan Yusuf kıyafetleri ve bayan modasını yönlendirecek olan Gönül kıyafetleri özellikle çok beğeniliyor. Başarılı iş adamı Tekin kıyafetleri de dikkatlerden kaçmıyor.Gönül’ün kot ceketleri sezonda serin havalarda sıklıkla tercih edeceğiniz modellerden oluşuyor. Yusuf ise deri ceket ve montlarla sezonda deri ceketlerin önde olacağının haberini veriyor.

 

Hatırla Gönül kıyafetleri pek çok kişinin dikkatini çeken modelleri ve şıklığı ile beğenileri toplamaya devam ediyor.Dizinin sponsorları,markaları izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Sizlerde Hatırla Gönül 3. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları galerimizde bulabilirsiniz.

 

25 Ekim Hatırla Gönül 3. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.