Hatırla Gönül 1. Bölüm Kıyafetleri

Hatırla Gönül dizisi 1. bölüm kıyafetleri

Hatırla Gönül dizisi 1. bölüm kıyafetleri

Yapımcılığını Most Production  yaptığı,Gül Oğuz’un yönettiği ,senaryosunu Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek’in yazdığı Hatırla Gönül dizisi Star Tv ekranlarında ilk bölümü ile görücüye çıktı. .İlk bölümü ile beğenileri toplayan dizi gerek konu olarak gerek oyuncu kadrosu olarak izleyiciden tam not aldı. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak oynarken oyuncu kadrosunda ise Özcan Tekdermir,Selen Öztürk,Turgay Kantürk,Cahit Gök,Tuğrul Tülek,Biğkem Karavuş,Ezgi Tombul,Berrin Şeker Civil,Süleyman Felek Nedim Suri,Lila Gürmen ve Ali İpin yer alıyor. Hatırla Gönül kıyafetleri de dikkat çeken modelleri ile izleyenlerin şimdiden dikkatini çekti.

 

Hatırla Gönül 1. bölüm kıyafetleri birbirinden şık ve dikkat çeken kıyafetleri ile beğenileri topluyor.Dizisinin dikkat çekici kıyafetleri ve aksesuarları izleyenlerin beğenisini kazanırken dizi modası takipçilerinden tam not aldı. Hatırla Gönül dizi sponsorları merak edilirken dizide giyilen kıyafetler ve markaları ise yazımızda sizlerle buluşmaya devam edecek.

 

Hatırla Gönül dizi kıyafetleri arasında Gökçe Bahadır/ Gönül kıyafetleri özellikle beğenileri toplayacak olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Gönül 1. bölüm kıyafetleri arasında gelinlik modeli çok beğenildi. Gelinliği ile göz kamaştıran Gönül düğünü olacak olan genç hanımlara ilham verdi.Sizlerde Hatırla Gönül 1. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimize göz atmalısınız.

Hatırla Gönül 1. Bölüm Kıyafet Markaları Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.