Güzel Köylü 52. Bölüm Final Kıyafetleri


Güzel Köylü final kıyafetleri

Güzel Köylü final kıyafetleri

Güzel Köylü dizisi 17 Haziran Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan 52. bölümü ile ekranlara  ve bizlere veda edecek.Güzel köylü dizisi başladığı günden beri evlerimize konuk olan Gül ve Cemal aşkı ile birlikte Güzel Köy’ün güzel insanlarını bizlere sevdirdi. Hep birlikte Güzel Köylülerle birlikte bizlerde güldük, eğlendik , zaman zaman hüzünlendik. Bakalım Güzel Köylü finalde neler olacak?

Rus kadın ve çocuğunun, Kaan’ın komplosu olduğu anlaşılır ve umudu kesilen Kaan bu yaptığı hata sonucunda artık köyde kalamaz ve Kaan için köyde ki günler biter.Zor durumdaki bu kadına ve çocuğuna bundan sonra Güzel Köylüler bakacaktır.

Kamuran ise yaptığı bir hata sonucu Kaan ile evlenme hayallerini suya düşürür ve Kaan Kamuran’ı terk eder. Bunun üzerine Yusuf Kamuran’ı Konya’ya gelin verir.Sultan Ana son olaylardan sonra tüm mallarını Hüsnü ve Cemal’e bırakmıştır.Yusuf’un artık hiçbir şeyi kalmamıştır.Hem Kamuran, hem de Kaan’dan kurtulan Gül ve Cemal, hak ettikleri gibi sonsuz aşka yelken açarlar.

Güzel Köylü finali heyecanlı ve mutlu anları yaşamımızı sağlarken kıyafetlerde yine dikkat çekecek. Güzel Köylü Gül’ün final kıyafetleri beğenileri toplayacak. Özellikle Gül’ün beyaz bluz ve açık yeşil şortlu kombini yaz trendlerini yansıtıyor ve çok şık görünüyor. Ayrıca Gül’ün yeşil elbise ve uzun kolyesi de şık , rahat ve trend görünüyor.

Güzel Köylü 52. bölüm final kıyafetleri arasında Cemal kıyafetleri de dikkat çekiyor. cemal kareli gömleklerini şık ve düz tişörtlerle kombinleyerek her zaman ki stilini yansıtmaya devam ediyor.Güzel Köylü kıyafetleri sizleri galerimizde bekliyorlar.

17 Haziran Güzel Köylü Final Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.