Güzel Köylü 47. Bölüm Kıyafetleri

Güzel Köylü 47. bölüm

Güzel Köylü 47. bölüm

Güzel Köylü 47. bölümde Sultan Ana torunu Gül ile Cemal için düğün yaptı ve tüm köy halkına yemek verdi.Gül nikahında giydiği gelinliği, Cemal ise aynı damatlığı girdi. Gül ve Cemal’i gelin damat olarak gören köy halkı onları çok beğendi ve gelin damadın görkemli oyunları ise izleyenlerden tam not aldı.

Güzel Köylü Gül gelinliği önü kısa arkası uzun kuyruklu sezonun trend modeli olan gelinlik idi. Gül’ün gelinliği dantel ve taş işlemeli straplez ,arkasında büyük fiyonk detaylı modeli ve kuyruğu ile çok şıktı. Gül saçını yandan toplayarak gelin saçı aksesuarını taktı. Gelin ayakkabısı olarak nikahta topuklu ayakkabı tercih ederken köyde ki düğünde beyaz babet tercih etti.

Güzel Köylü Cemal damatlığı ise beyaz ceket,siyah pantolon ve beyaz gömlekten oluşan smokin takımı idi. Cemal bu şekilde Gül ile köylülerin karşısına çıktıktan sonra sırasıyla ceket ve papyonu çıkarttı ve gömleğin kollarını katlayarak Gül ile oynadılar. Güzel Köylü 47. bölüm kıyafetleri ve Gül gelinliği galerimizde sizlerle.

13 Mayıs Güzel Köylü Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.