Güneşin Kızları Kıyafetleri


Güneşin Kızları dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri

Başrollerini Evrim Alasya (Güneş ) ve Emre Kınay(Haluk) ‘ın paylaştığı Güneş’in Kızları dizisi Haziran ayında izleyicisi ile ekranlarda buluşmaya başlayacak. İzmirli işadamı Haluk’un üç kız annesi Güneş’e olan aşkını anlatacak olan dizi fragmanları ile birlikte dikkatleri çekti. Dizi konusu ile merak edilirken kıyafetleri ile de beğenileri toplamaya başladı.

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında Güneş kıyafetleri büyük dikkat çekiyor. Özellikle pantolon bluz kombinleri ile görünen Güneş şık ve sade görünümü ile izleyenlerden tam not alacaktır.Güneş’in ikiz kızlarından selin daha bakımlı halleri ve şık elbiseleri ile yakından takip edilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alacak. Selin kırmızı elbise dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yerini aldı.İkizlerden Nazlı ise spor şıklığı ile günlük şıklıkta rahatlığı tercih edenlere hitap edecek.

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında Haluk kıyafetleri de beğenileri toplayacak olan erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Haluk pantolon, ceket, gömlek ve tişört kombinleri şimdiden dikaktleri çekti. Sadece Haluk değil savaş kıyafetleri ve Ali kıyafetleri de erkek dizi kıyafetleri arasında arananlardan olacaktır. sizlerde Güneşin kızları kıyafetlerini yakından incelemek için galerimizde yer alan resimleri incelemelisiniz.

Güneşin Kızları Kıyafetleri Foto Galeri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.