Güneşin Kızları Kıyafetleri 38.Bölüm

Güneşin Kızları 38.bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 38.bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi  final mi yapacak sözleri dizi takipçilerini üzmeye devam ediyor. Dizinin resmi sosyal medya sayfasında yapılan açıklamada Güneşin kızları dizisinin 39. bölümde final yapacağı açıklandı. Dizinin bitmesi hayranlarını şimdiden çok üzdü. bakalım gelişmeler nasıl ilerleyecek? Güneşin Kızları hayranların bitmesini istememesi ile yayına devam edecek mi yoksa biterek hayranlarını üzecek mi ? Güneşin Kızları kıyafetleri dizi final yaparsa bu hafta ve gelecek hafta bizlerle buluşarak bizlerle vedalaşacak.

 

Güneşin Kızları 38. bölüm kıyafetleri çok renkli, çok çeşitli be hayranlık kazanacak olan kombinlerden oluşuyor. genç hanımların yakın takibinde olan Selin kıyafetleri, Nazlı kıyafetleri ve Tuğçe kıyafetleri bahar tadında kombinlerle bizleri beklerken;genç beyler Ali kıyafetleri ile stillerini tazeleyecekler. Sevilay kıyafetleri,Rana kıyafetleri ve İnci kıyafetleri ise hanımlardan tam not alacak kombinlerden oluşuyor.

 

Selin 38. bölüm kıyafetleri arasında baharlık pembe montu ,siyah pantolonu ve ekru renkteki sırt çantası ile rahat ve şık görünüyor. Mini etekleri ile yaptığı başarılı kombinlerine bir yenisini ekleyen Selin sarı mini eteğini önü baskılı beyaz tişört,siyah ceket ve turuncu mont ile kombinliyor.

 

Nazlı kıyafetleri bu hafta da çok beğenilecek kombinlerden oluşuyor. Nazlı ekose gömleklerden vazgeçmiyor ve trendleri yakalıyor. Nazlı ceket ve mont model ve renklerini sezonda sıklıkla tercih edebilirsiniz. nazlı turuncu bere ve beyaz ceket çok hoş görünürken jean salopet çok şık.

 

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında yer alan Ali kıyafetleri bu hafta da şık ve cool görünmeyi isteyenler için kombinlenmiş. Ali haki yeşil ceket ,şişme yelek ve kazak tarzını ortaya koymak isteyenlere hitap ediyor.

 

Güneşin Kızları 38.Bölüm 12 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.