Güneşin Kızları Kıyafetleri 37.Bölüm

Güneşin Kızları 37.bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 37.bölüm kıyafetleri

5 Mart Cumartesi akşamı yine hüzün ,yine heyecan ve yine şok şok şok olunacak durumlarla Güneşin Kızları dizisi izleyeceğiz. Dizimiz her hafta farklı heyecanları ile bizlerle olurken ,dramatik olaylarda sanki daha da arttı gibi.Dizi hayranları biraz daha az dramatik olay bekliyor, drama dozunda daha iyi, ama heyecanını sevdiğimiz Güneşin Kızları dizisi kıyafetleri ile de çok yakından takip ediliyor.

 

Güneşin Kızları 37. bölüm Güneş’in zor zamanları ve ölüm ile yaşam arasında süren savaşında Selin ve Nazlı’yı Haluk’un itirafı daha da şok edecek. Olaylar ardı arkası kesilmeden sürecek. Güneşin Kızları konusu gibi kıyafetleri ile de dizi izleyicisinden tam not alarak takip ediliyor. Kim nereden giyiniyor, takılar hangi marka ve ayakkabı sponsorları kim soruları sıklıkla karşılaştığımız sorular arasında yer alıyor.

 

Güneşin Kızları 37. bölüm kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken kombinlerden olan Nazlı kıyafetleri çok beğenilecek. Nazlı püsküllü deri ceket,desenli mavi gömlek, siyah pantolon kombini ile cool görünüyor. Nazlı’nın 37. bölüm kıyafetleri arasında beyaz gömlek,jean pantolon ve desenli yeşil hırkası çok hoş görünüyor. Ama en çok beğenilecek kombinlerden birisi ise Nazlı kırmızı ceket, gri triko ve lacivert pantolon oluyor.

 

Hande Erçel dizide Selin karekterini öyle güzel oynuyor ki pek çok kişiden tam not alıyor. Selin kıyafetleri ile de genç hanımların en çok takip ettiği dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. her durumda şık ve güzel görünen Selin tarzı çok beğeniliyor. Selin 37. bölüm göbek dekolteli beyaz elbise,kolsuz ekru elbise modelleri dikkat çekiyor. Selin jean ceket, siyah mini şort etek, çizgili bluz ve süet gömlek kombini siyah botlarla tamamlıyor.

 

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında Ali kıyafetleri bu hafta da erkek modasına yön verecek. Ali mavi mont ve beyaz tişört yine Ali’nin tarzını yansıtıyor. Erkek modasına yön veren bir diğer isim ise savaş kıyafetleri oluyor. savaş deri ceket , kazak, tişört ve pantolon modelleri ve markaları yakından takip ediliyor. Dizinin en çok dikkat çekecek kombinleri şimdi sizlerle buluşuyor.Güneşin Kızları 37. bölüm kıyafetleri ve markaları sizlerle galerimizde buluşuyor.

 

Güneşin Kızları 37.Bölüm 5 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.