Güneşin Kızları Kıyafetleri 35.Bölüm

Güneşin Kızları 35.bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 35.bölüm kıyafetleri

Heyecan arıyorsanız doğru dizidesiniz, Güneşin Kızları dizisi heyecanın doruğa taşınacağı yepyeni bir bölüm ile bizlerle 20 Şubat Cumartesi akşamı buluşuyor. Ali ve Selin  evliliği Mertoğlu ailesine bomba gibi düşüyor. Haluk dahil herkes şok içinde,bakalım Selin ve Ali neler yapacak? Nazlı ve Savaş cephesinde ayrılık rüzgarlarının  yönü değişecek mi? Nazlı savaşı affederek yoluna beraber devam edecekler mi? Güneşin kızları 35. bölüm fırtınaları ile ekranlarımıza konuk oluyor.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri de olaylar kadar etkileyici parçaları birleştiriyor. Selin kombinlerinin markası kadar Nazlı kıyafet sponsorları, Ali kıyafetleri, Güneş giyim modelleri, Rana kıyafet markaları ve daha fazlası merak edenleri yazımızın devamında yer alan  galerimizde bekliyor.

 

Selin çiçeği burnunda gelinimiz gelinliği ile göz kamaştırdıktan sonra bakalım bu hafta nasıl kıyafetler ile karşımıza çıkacak .Güneşin Kızları Selin kıyafetleri her hafta genç hanımların favorilerini etkiliyor. Selin 35. bölümde siyah deri ceketi ile çok tarz görünüyor. Siyah deri ceketini siyah boğazlı kazak,kahverengi etek ve üzeri yazılı çantası ile kombinleyerek tarzını koruyor. Selin asıl sezonun trendi kürklü montu ile dikkatleri çekecek. Yakası fuşya renk kürklü mont olay olacak parçalardan.

 

Güneşin Kızları 35. bölüm kıyafetleri arasında şıklığı ve güzelliği ile dikkat çeken bir diğer isim Nazlı oluyor. Burcu Özbek Nazlı kıyafetleri her hafta çok beğeniliyor. Nazlı Selin’in düğünü için Ali’nin seçtiği siyah tasarım elbisesi ile müthiş göründü. Nazlı 35.bölümde süet ceketi, beyaz  gömlek,pantolon ve fular kombini ile çok beğenilecek. Nazlı ceketin üzerine taktığı göz şeklinde aksesuarı ile tüm dikkatleri çekiyor.

 

Güneşin Kızları denilince Güneş kıyafetleri ilk akla gelen isimlerden birisi. Güneş şık ve zarif olmayı her koşulda başarıyor. Güneş mor bluz ve siyah pantolon ile yine çok hoş görünüyor.

 

Güneş gibi dikkat çeken ölçülü şıklık denildiğinde akla gelen isimlerden birisi ise  Rana oluyor. Rana kıyafetleri de yakından takip ediliyor. Rana siyah elbise ve deri ceket kombini ile 35.bölümde yine şık.

 

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında erkek modasının öncü isimlerinden Ali kıyafetleri geliyor.Ali 35.bölüm kıyafetleri arasında gri kırçıllı kazak, sarı gömlek, mavi mont ve lacivert pantolon dikkatleri çekiyor.  Güneşin Kızları 35.bölüm kıyafet markaları için galerimiz sizleri bekliyor.

 

Güneşin Kızları 35.Bölüm 20 Şubat Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.