Güneşin Kızları Kıyafetleri 34.Bölüm

Güneşin Kızları 34.bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 34.bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi izleyicinin yoğun isteği üzerine  Pazartesi akşamlarından Cumartesi akşamlarına alındı.Özellikle öğrencilerin Salı günü okullarının olması ve dizinin geç saatlere kadar sürmesi nedeni ile dizi Pazartesi’den Cumartesi akşamına alınarak 34. bölümü ile 13 Şubat akşamı izleyenleri ile muhteşem bir bölüm ile buluşuyor. Haluk ile ilgili gerçeği öğrenen Ali haluk ile karşı karşıya kalır. Ayrıca Güneşin Kızları 34.bölümde düğün var. Sevilay ve Levent her ne kadar nikah masasında görünselerde Levent Sevilay’a hayır diyecek. Ama asıl düğün ise Ali ve Selin düğünü olacak. Güneşin Kızları 34. bölüm kıyafetleri ile çok beğenilecek ve tüm dikkatleri çekecek.

 

Güneşin Kızları düğün elbiseleri muhteşem görünümleri ile izleyenlerin tüm dikkatini çekerken dizi sponsorları çok yakından takip edilecek ve kıyafetler göz kamaştıracak.Selin ve Ali’nin düğünü için en şık isim tabi ki Nazlı olacak ve ona eşlik edecek yakışıklı isim ise Savaş. Nazlı ince göğüs dekoltesi bulunan,beli kemer detaylı, uzun siyah ,bol pileli etek tasarım elbisesi ile göz kamaştıran güzelliğini zarif bir çekicilikle buluşturmuş.Nazlı düğün saçı olarak tek tarafta toplanmış dalgalı bir model tercih etti.

 

Güneşin Kızları Selin gelinlik ise çok şık ve pek çok genç hanımın düğünü için ilham verdi bile. Selin kabarık etekli,düşük kol,omuzları açıkta bırakan gövdesi ve etek uçları dantel  gelinliği ile çok beğenildi.Selin dalgalı açık bıraktığı doğal saçlarında gelin saçı aksesuarı kullanarak gelinliğini tamamlamış.Selin gelin makyajı çok beğenilecek .

 

Selin’i tamamlayan Ali damatlık ise çok şık görünüyor. Tolga Sarıtaş Güneşin kızları Ali smokini ile fragmanlarla birlikte genç kızların kalbini bir kez daha kazandı . Erkeklerin ise damatlık modelinde rol oynayacak. Ali kıyafetleri arasında siyah mont ve turuncu kazak ta beğenileri kazanacaktır.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında Selin kıyafetleri her hafta en çok dikkat çeken kombinlerden oluşuyor.Selin 34.bölüm kıyafetleri arasında yünlü kaban,  desenli bordo hırka ve siyah bluz ile beğenileri kazanırken en çok Selin gelinlik ve Nazlı siyah elbise dikkatleri çekiyor. Sizlerde Güneşin Kızları 34.bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm ayrıntıları öğrenmek istiyorsanız galerimizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

Güneşin Kızları 34.Bölüm 13 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.