Güneşin Kızları Kıyafetleri 33.Bölüm


Güneşin Kızları 33. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 33. bölüm kıyafetleri

1 Şubat Pazartesi akşamı gerek konusu gerek kıyafetleri ile yine ekranlara damgasını vuracak olan dizilerden birisi olan Güneşin Kızları 33.bölüm kıyafetleri yazımızın devamında yer alan galerimizde sizlerle buluşuyor.

 

Güneşin Kızları dizi sponsorları her hafta en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Güneşin Kızları hem bayan dizi kıyafetlerinde hem de erkek dizi kıyafetlerinde takip edilen dizilerden birisi. Bayan modasına yön verirken erkek modasına da yön veren Güneşin kızları bu hafta da pek çok kişinin beğenisini kazanacak. sezonun kaban,mont ve palto modelleri yine dikkat çekecek. Kazaklar sıcacık hissetmenizi sağlarken, elbiselerle şık görüneceksiniz.

 

Nazlı dizinin asi kızı olmasına rağmen her zaman asi tavrından farklı ve şık giyiniyor. Güneşin Kızları 33. bölüm Nazlı kıyafetleri arasında siyah triko elbise,üzeri ayıcıklı haki yeşil mont ,siyah kaban ve bere çok dikkat çekecek ve beğenilecek.

 

Selin her zaman şık ve bakımlı olan ve kendine bakan genç bir hanım olarak yakından takip ediliyor.Güneşin Kızları Selin kıyafetleri yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Selin yakası beyaz kürklü mont bu hafta çok beğenilecek olan kıyafetler arasında . Ayrıca Selin beyaz kaban,jean gömlek ve spor ayakkabı beğenileri kazanacak.

 

Sadece kıyafetleri ile değil şık takıları ile de yakından takip edilen Güneş kıyafetleri 33. bölümde de çok beğenilecek. Güneş pembe elbise ve siyah ceket ile çok şık görünüyor.Güneş’in koyu gri bluzu da beğenileri kazanacaktır.

 

Dizinin bayan modasına yön veren kıyafetlerden birisi Tuğçe kıyafetleri oluyor. Tuğçe 33. bölümde renkli paltosu ile dikkat çekiyor. Tuğçe hırka ve pijamaları,Nazlı ve Selin pijama ve sabahlıkları ile de çok beğenilecek.

 

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında Ali kıyafetleri ile erkek modasında özellikle dikkatleri çekiyor. Ali 33.bölüm kıyafetleri arasında gri mont ve kırmızı kazak beğenileri kazanacak. Ali gibi erkek kıyafetlerine yön veren Savaş kıyafetleri ve Emre kıyafetleri bu hafta da çok şık görünüyorlar.Sizlerde Güneşin kızları 33.bölüm kıyafet markaları ve detayları için galerimizi gezmelisiniz.

 

Güneşin Kızları 33.Bölüm 1 Şubat Kıyafetleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.