Güneşin Kızları Dizisi 9.Bölüm Kıyafetleri


Güneşin Kızları 9. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 9. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 9. bölüm heyecanlı, gizemli ve romantik sahneleri ile izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Güneş ve Haluk arasında yaşanan gerilimden sonra Güneş Haluk ile ilgili karar verebilmek adına İzmir’e gider ve bu durum evdekilerde şok etkisi yapar. Güneş Haluk’tan ayrılacak mı ? Sorusu ise kızların tepkilerinin ne olacağı konusunda merak ve ilgi uyandırıyor? Nazlı ve Savaş aşklarını itiraf etmeye devam edecekler mi? Ali’nin Selin’e olan duygularını itiraf etmesi ile birlikte Selin ve Ali yakınlaşması gerçekleşecek mi? Tüm soruların cevapları ve fazlası ve en yeni sorular Güneşin Kızları 9. bölümde 13 Ağustos Perşembe akşamı bizlerle buluşuyor.

Güneşin Kızları 9. bölüm kıyafetleri ise en az bölümün olayları kadar heyecan verici görünüyor. özellikle Selin kıyafetleri yine çok beğenilecek parçalardan oluşuyor. Selin puanlı kırmızı gömlek , beyaz şort ve şapka kombini ile tatil stilini sergiliyor. Selin’in şortlu tulumları ise sezonun en trend parçaları arasında yer alırken Selin 9. bölümde beyaz dantelli şort tulumu ile çok şık görünüyor.

Güneşin Kızları 9. bölüm dizi kıyafetleri arasında yer alan Nazlı tişört, bluz, şort ve pantolonları çok şık ve de Nazlı’nın şapkası ise çok beğenilecek olan modeli ile Nazlıya çok yakışmış.Nazlı ile yakınlaşan Savaş ise beğenilen tişört ve pantolonları ile bu hafta da dikkatleri çekecek.

Güneşin Kızları 9. bölüm Ali kıyafetleri arasında en dikkat çeken parçalardan birisi Ali yeşil gömlek olurken ; Ali mor tişört ile çok şık görünüyor.

Güneşin Kızları 9. bölüm kıyafetlerinde Güneş kıyafetleri şık elbiseleri ve kolsuz bluzları ile beğenileri topluyor. Güneş takı seçimleri ile de çok beğeniliyor. Özellikle Güneş saç modeli sezonun saç trendlerini belirliyor.

Güneşin Kızları 9. bölüm dizi kıyafetlerinde Tuğçe ise her zaman ki kötü ruh halini şıklığı ile bütünlemiş. Şık mavi yeleği sezonun en trend parçalarından birisi ve Tuğçe yeleğini beyaz şort ve bluz ile tamamlamış.

Güneşin Kızları dizisi 9. bölüm kıyafetlerinde Haluk ceket, pantolon, gömlek ve mendil kombinleri göz kamaştırıyor. Rana kıyafetleri ve takıları çok beğeniliyor ve Güneşin Kızları 9. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

Güneşin Kızları 9. Bölüm 13 Ağustos Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.