Güneşin Kızları Dizisi 5.Bölüm Kıyafetleri


Güneş'in Kızları 5. bölüm kıyafetleri

Güneş’in Kızları 5. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 5. bölüm heyecanlı sahneleri ile izleyicisi ekranların başına bekliyor. Haluk ellerini ve üstünü kanlı gören Güneş’e nasıl bir açıklama yapacak ? Ali ise sırtını gören Selin’e ne diyecek? Nazlı ve Savaş ise Melisa’ya olanları öğrenebilecek mi?Tüm sorularımızın cevabı ve fazlası Güneşin Kızları 5. bölümde 16 Temmuz Perşembe akşamı bizlerle olacak. Güneşin Kızları 5. bölümde giyilen kıyafetler ve markalar ise sizleri galerimizde bekliyor.

Güneşin Kızları kıyafetleri,takıları ve aksesuarları ile sizleri her hafta yazılarımızda buluşturmaya devam ediyoruz. Güneşin Kızları erkek dizi kıyafetleri ve bayan dizi kıyafetleri açısından dikkat çeken ve oldukça zengin olan dizilerden birisi. Erkek tişört, gömlek, pantolon ve şort  modellerinin yanında bayan tişört, şort, bluz, gömlek, pantolon, tulum ,salopet, elbise, çanta ve takı modelleri de Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında yer alarak sezonda trendlerinde farklılık oluşturmak isteyenlere hitap ediyor.

Güneşin Kızları 5. bölüm kıyafetleri arasında Güneş sarı, kolsuz çiçekli elbisesi ile göz kamaştırıyor. Güneş göğüs kısmında pencere detayı bulunan sarı elbisesi ile çok şık görünüyor. Güne’in bir diğer kombini ise kırmızı pantolon ,beyaz kolsuz gömlek ve inci kolye küpe takımından oluşuyor.

Güneşin Kızları 5. bölüm Selim kıyafetleri ise her hafta olduğu gibi dikkatleri çekiyor. Selin sarı elbisesi ile sezonun rengini yansıtırken beyaz şifon bluz ve şort kombini ile çok hoş görünüyor.Selin kıyafetlerini renkli bilekliklerle tamamlıyor.

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında Ali gömlek,pantolon ,tişört ve şort kombinleri de genç beylere ilham veriyor.Güneşin Kızları 5. Ali kıyafetleri arasında yeşil gömlek ve beyaz pantolonu ile beğenilecek.

Güneşin Kızları Nazlı kıyafetleri her zaman spor,rahat ve şık kombinlerden oluşuyor. Nazlı bu hafta kolsuz kareli gömleği ile beğenilirken ,bir diğer kombinde kareli mavi gömleğini beyaz tişört ile bütünlüyor. Savaş ise asi çocuk tarzı ile dikkat çekiyor.

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri Haluk ile devam ediyor. Haluk çekici,kibar ve yakışıklı bir iş adamı olarak görünüyor ve her zaman şık ve bakımlı. Haluk takım elbiselerin yanında pantolon, ceket ve gömlek kombinleri ile de çok beğeniliyor. Özellikle bu hafta giyeceği bej ceket,mavi gömlek ve açık kahve pantolonunu desenli cep mendili ile tamamladığı kombin çok beğenilecek.

Güneşin Kızları 5. bölüm kıyafetleri arasında Rana kıyafetleri, Sevilay kıyafetleri,İnci elbiseleri ve Tuğçe kıyafetleri de yer alıyor. Sizlerde Güneşin Kızları 5. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları öğrenmek istiyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

Güneşin Kızları 16 Temmuz Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir