Güneşin Kızları Dizisi 15.Bölüm Kıyafetleri


Güneşin Kızları 15. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 15. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları yayınlanan her bölümü ile diğer bölümü merakla beklememizi sağlayan olayları ve sırları ile izleyenleri her hafta ekranların başına kilitliyor. Güneşin Kızları dizi kıyafetleri de yakından takip edilen diler arasında yer alıyor. Her hafta dizide giyilen elbise, şort, tulum, bluz, tişört, pantolon ve gömlekler dizi kıyafetleri takipçilerinin yakın gözleminde yer alıyor.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri  kadın modasına yön vermekle kalmıyor erkek modasına da yön veriyor. Ali kıyafetleri ile genç beylerin dikkatini çekerken daha asi bir ruha sahip gençler ise Savaş kıyafetlerini takip ediyor. Orta yaş grubu baylar ise Haluk kıyafetlerini yakından takip ediyor.

 

Güneşin Kızları bayan modasına yön verirken özellikle Selin kıyafetleri ile dikkatleri çekiyor. Selin 15. bölümde desenli pembe bluz , jean  pantolon ve spor ayakkabıları ile beğenilecek ilk kombini ile görünüyor.Ali ise Selinle göründüğü bu sahnede yeşil tişört ,koyu renk pantolon ve şık spor ayakkabılar giyiniyor.

 

Güneşin Kızları 15. bölüm kıyafetleri arasında Güneş kolsuz beyaz bluzu ile çok şık görünüyor. Güneş beyaz bluzunu şık sezonun trendi olan mavi beyaz desenli pantolon, beyaz babet ve şık küpelerle tamamlıyor.haluk ise birlikte göründükleri bu sahnede açık mavi gömlek, bej pantolon ve koyu mavi ceket kombini ile bizlerle.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında Sevilay kıyafetleri ile çok dikkat çeken karekterlerden birisi.Sevilay omuz detaylı kalem elbisesi ile çok şık görünüyor. Sevilay ayrıca kırmızı sırt dekolteli tulumu ve küpe modelleri ile de dikkatlerden kaçmıyor.

 

Güneşin Kızları Tuğçe kıyafetleri de her hafta en çok beğenilen ve yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alırken Tuğçe’ye duyulan antipati ise her geçen gün artıyor. Tuğçe bu hafta siyah üzerinde çizgiler bulunan bluzu ile çok hoş görünüyor.

 

Güneşin Kızları dizisinin güzeller güzeli kızlarından birisi olan Nazlı kıyafetleri de çok şık ve rahat kombinlerden oluşuyor. Nazlı önü baskılı sarı tişört ve şort kombini ile tam sezonun trendlerinde.Güneşin Kızları 15. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları sizlerde öğrenmek istiyorsanız galerimizde bulunan resimlere tıklamalısınız.

 

28 Eylül Güneşin Kızları Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.