Güneşin Kızları Dizisi 13.Bölüm Kıyafetleri


Güneşin Kızları 13. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 13. bölüm dizi kıyafetleri

 

Güneşin Kızları her yayınlanan bölümü ile izleyiciden tam not alırken , 13. bölümde en çok merak edilen Ali ve Selin aşkında ki gelişmeler ve Nazlı , Savaş ve Melisa üçgeninde olacaklar oluyor. Tüm bu olaylar olurken giyilen kıyafetler ise dizi modasını merak edenlerin yakın takibinde. Dizi kıyafetleri arasında en çok merak edilen ve beğenilen Güneşin Kızları dizi kıyafetleri her hafta yazılarımızda sizlerle.

 

Güneşin Kızları 13. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Ali /Tolga Sarıtaş kıyafetleri özellikle gömlekleri ile beğenileri toplayacak.Erkek modasına yön veren Ali kıyafetleri özellikle genç beylerin dikkatini çekmeye devam ediyor.

 

Güneşin Kızları Selin kıyafetleri bu hafta da çok beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Selin koyu mavi elbisesi ile çok şık görünüyor. Koyu mavi elbisesini  zarif bir kolye ve bileklikler ile kombinleyen Selin çok hoş görünüyor.

 

Güneşin Kızları 13. bölümde giyilenler arasında yer alan Güneş kıyafetleri her bayanın beğeneceği kombinler ile çok zari görünüyor. Güneş beyaz bluz ve çizgili pantolon ile çok şık görünüyor. Güneş mavi bluz ve küpeleri ile çok şık görünüyor.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri Nazlı kıyafetleri ,Savaş kıyafetleri,Haluk kıyafetleri,İnci kıyafetleri ve Melisa kıyafetleri ile yakından takip edilmeye devam ediyor. Sizlerde 13. bölüm Güneşin Kızları kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları yakından görmek istiyorsanız galerimizde bulunan resimlere tıklamalısınız.

 

14 Eylül Güneşin Kızları Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.